Samsun'da Byk Anadolu Hastanesi

anaklinikte de taşkın beyin adını birkaç yerden duydum..bir akrabamla konuştum bugün,iki yeğenide anaklinikte epidural normal yaptırmış..çok memnun kalmışlar..sonrasında da hiçbir sıkıntı olmamış..doğuma girip çıkması 5 dk sürmüş..olumsuz şeylerde duyuyoruz ama..bunları da duyunca insan özeniyo..gerçekten öyle olur mu bizde de..ay ben şimdiden bu kadar takıntılı oldum..ne yapıcam ya..düşün düşün..

iyide canım bende epidural normal doğum yapmak çok isterim ama 2 milyar civarı diyorlar benim eşimde askerde o kadar verebilirmiyim bilmiyorum senin arkadaşın ne kadar ücret ödedi biliyormusun?

sositosositosositososito
Anadoluda tolga bey süper bir doktor. benim doktorum oydu. hamileliğim süresince ona gittim ianılmaz ilgili ve bilgili bir doktor. ayrıca geçen hafta doğum yaptım.sezeryanla o da çok güzeldi. kesinlikle tolga

doktor sen isteyince sezeryana alıyormu birde kaçıncı haftada yapıyorlar sezeryanı bilgin var mı?birde ücret olarak ne kadar para ödedin yardımcı olursan sevinirim çünkü ekim sonu gibi benimde sezeryan olucak büyük ihtimal

benim 39. haftada oldu. 160 sezeryan 2 gecede özel oda fiyatıyla 290 a taburcu oldum. özelde kalmazsan ücretsiz sadece 160 a çıkıyosun.

bir aile dostumuza gittik akşam..kızı ve damadı doktor..anaklinikten ipek bolatı özellikle önerdiler..yakından tanıyorlarmış..ben de yarın için randevu aldım..hayırlısı bakalım..en azından görüşürüm,epidural hakkında bilgi alırım..aklıma yatarsa devam ederim..öf sıkıldım yaa..eskiden doktor mu varmış,millet evde kendi kendine doğuruyomuş be..kafamçokkarıştı

benim 39. haftada oldu. 160 sezeryan 2 gecede özel oda fiyatıyla 290 a taburcu oldum. özelde kalmazsan ücretsiz sadece 160 a çıkıyosun.

merhaba 39. haftada sizmi istediniz sezeryan olmayı bende 39.haftada sezeryan olmak istiyorum allah nasip ederse.birde doktorun kimdi memnun kaldınmı?

bir aile dostumuza gittik akşam..kızı ve damadı doktor..anaklinikten ipek bolatı özellikle önerdiler..yakından tanıyorlarmış..ben de yarın için randevu aldım..hayırlısı bakalım..en azından görüşürüm,epidural hakkında bilgi alırım..aklıma yatarsa devam ederim..öf sıkıldım yaa..eskiden doktor mu varmış,millet evde kendi kendine doğuruyomuş be..kafamçokkarıştı
gidince fiyatlarınıda öğrenirmisin epidural normal doğumun ve sezeryanın çok sevinirim

ebrucum doktorun bizzat kendisi doğumda yanında olacak mı?? konuştunuz mu?? yani hangi saatte olursa olsun,gece bile olsa doğuma gelecek mi?.. ben de normal doğum istiyorum..narkozdan çekiniyorum..şuan tayfun alpere gidiyorum.fakültede prof..memnunum ama birtürlü şu fakülte fobisini atamadım..girişten taburcuya kadar formaliteler bitmiyo..özel oda bulamıyorsun..bulsan da geceliği 120 lira..özel hastane bu anlamda çok rahat,hiçbirşeyle uğraşmıyosun..bu yüzden anadoluya geçmeyi düşünüyorum.. hüseyi beyi tavsiye edermisin??
canım ben suan daha 4 aylık oldugu için dogum konularına bile girmedim ama artık konusmaya baslıcam.bunları bende merak ediorum yani dogum gece olursa son aylar doktor özel nosunu verio sana galiba o sekilde iletişim kuruosun.en azndan öylew biliorum.ama aynen fakülteye karsı bu iticilik bendede var orayı hiiiç düşünmedim bile .ne kadarlık hamilesin.ya hüseyin bey cok babacan cok cana yakın ve insana güven verio tabikide öneriirm.))

bugün gitim anakliniğe..küçük rahat bir yer..kayıt yaptır,muayene ol çık..ipek bolata gittim..sıcakkanlı,sakin,güleç bir bayan..içime sindi..doğumu konuşmak için henüz erken dedi..ben de fiyat falan sormadım..ama ortalama 1500 lira olduğunu biliyorum..yaptıranlar çok memnun,bilemiyorum yaa..herkes ister öyle rahat doğumu ama,zaman gösterir artık..

bugün gitim anakliniğe..küçük rahat bir yer..kayıt yaptır,muayene ol çık..ipek bolata gittim..sıcakkanlı,sakin,güleç bir bayan..içime sindi..doğumu konuşmak için henüz erken dedi..ben de fiyat falan sormadım..ama ortalama 1500 lira olduğunu biliyorum..yaptıranlar çok memnun,bilemiyorum yaa..herkes ister öyle rahat doğumu ama,zaman gösterir artık..
sen o zaman o hastaneye devam edersin bakalım ben ne yapacam allah yardımcımız olsun

bana tolga bey normal yap demişti kararını değiştirirsen ara istediğin zaman sezeryana alırız dedi bende 15 eylül istedim o yüzden öyle yaptık.

bana tolga bey normal yap demişti kararını değiştirirsen ara istediğin zaman sezeryana alırız dedi bende 15 eylül istedim o yüzden öyle yaptık.
merhaba tolga beyden memnun kaldınızmı çiftlikteki şubedemi çalışıyor.birde sezeryandan sonra hemen uyandınmı?

benim ilk hamileliğim ben ve diğer 2 kardeşimin doğumuna hüseyin akdeniz girmiş benim kardeşim 6 kiloya yakın doğmasına rağmen onada normal doğum yaptırmış ama annem çok memnun sezeryana nasıl bakıyor sence istesem yaparmı?2 hafta sonra zaten gidecem yanına ziyarete ama aynur hanım varmış orda ona gitmeyi düşünüyorum sen duydunmu onun ismini hüseyin akdenizin de cana çok yakın olduğunu bliyorum.karar veremedim doktor hangisi olsun diye.

wwwwww

canım biz ilk hamileligini yasayanlar hepimiz cook tedirginiz ALLAH kolaylık versin hepimize..aynur hanımı duydum hatta gittim bi defa cok tatlı dilli iyi bi doktor oda ama hüseyin beyi tercih ederim..hem senin o anki psikolojine göre sezeryana tabiki alabilir bence son karar sende biter..

canım biz ilk hamileligini yasayanlar hepimiz cook tedirginiz ALLAH kolaylık versin hepimize..aynur hanımı duydum hatta gittim bi defa cok tatlı dilli iyi bi doktor oda ama hüseyin beyi tercih ederim..hem senin o anki psikolojine göre sezeryana tabiki alabilir bence son karar sende biter..
evet çok haklısın zaman azaldıkça heyecanda doğal olarak artıyor.kafam çok karışık annemin doktoru hüseyin akdeniz anemi ve babamı çok iyi tanıyor, pazartesi gidip yanına konuşacağız ama sezeryanı kabul edermi yoksa direk ben şu doktora gitmek istiyorum desem ayıp olurmu bilmiyorum.bana kalsa başka doktor daha iyi olur diye düşünüyorum ama kafamkarışık hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun.

bende hamileydim düşük yaptım ana klinikte ipek bolata gidiyordum ne ana kliniği nede ipek bolatı hiç tavsiye etmiyorum 2 hafta içinde iki kere kürtaj oldum parça bırakmış 450 tl de bayıldık anadolu kürtajı ücretsiz ve anesteziyle uyguluyomuş anadolu hastanesinde tolga bey çoook ii bi doktor die duydum bence özel olsun doğum hastanesine gitmiim diyenler anadoluya gitsin birde doğum hastanesinde gökhan öcala kürtajdan sonra ipek bolata ko0ntrole gitmeyip ona gittim oda onun içinde ii doktor diolar ipek bolat soru sormadıkça hiç bişey anlatıp konuşmuo sözde özel doğum hastanesindeki gökhan bey bile 5 dakka içinde dünyanın şeyini anlattı ben sormadan anaolunun ücretleride fazla değil ana klinik daha fazla masraf çıkarıo doğum yapmak isteyenler bence anadolu hastanesi tolga bey

mrb ben de büyük anadoluya gidiyorum doktorum tolga bey bana normal doğumu öneriyor ama tedirginim epidural normal yapılıyor mu bunu bilmiyorum ve hiç konuşamadım bilenler varsa yazarsa sevinirim.

kızlar zorunlu olmadıkça doğum sancısı korkusu yüzünden sezaryana yaklaşmayın bile..
normal doğum yapın...
ben 3 çocuk annesiyim. 2 oğlumu normal doğum ile yaptım. kızımı ise kalp hastası olduğum için ıkınmama gerekiyordu mecbur sezeryan oldum. yani ikisini de biliyorum. epidural sezeryan olacaktım kalp atışlarım hızlanınca sonradan uyutuldum . yani her türlü yöntemi tattım
kesinlikle ve kesinlikle normal doğum yapın.
ben de anadolu hastanesinde oldum . dr zehra yılmaz dı. çok güzel ilgilendi. hiç panikletmedi beni.
kendisinden çok memnun kaldım
herkese tavsiye ederim...

X