yardım isitiyorum ..meme ucunda sızlama

txuxlay yxuxksel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
158
1
kızlar dün geceden beri mememin ucu çok sızlıyo.. emziriyorum krem sürdüm ...ama geçmedi hiç yaşadınız mı, doktora mı gideyim
tavsiyeniz var mı

kelin merhemi olsa kendi basina surermis. ilk dogumumda cok cektim goguslerimden, ne kadar acir bilirim. bu sefer ne olucak diye dusunuyorum. Insallah bir an once gecer.

kızlar dün geceden beri mememin ucu çok sızlıyo.. emziriyorum krem sürdüm ...ama geçmedi hiç yaşadınız mı, doktora mı gideyim
tavsiyeniz var mı

canım acı yaşadım ama sızlamayı tam bilmiyorum krem olarak ne kullandın bana doktorumun verdiği bir krem vardı çok iyi geldi acısını hemen almıştı yarasını da iyileştiriyordu adı hımm yanlış hatırlamıyorsam Garmastem gibi bişeydi yine de eve gidince bir bakayım bir de bana ıslak havlu çok iyi geliyordu aslında çocuğu emzirmeden önce sürdüğüm kremi silmek için kullanmaya başlamıştım ama buz gibi memeye deyince çok iyi geliyordu acıları için
ve lahana haşlaması da iyi geldi bana acıyı dindiriyordu lahana yapraklarını haşlayıp soğutuyorsun sonra tek yaprağı memenin üzerine koyuyorsun bir süre duruyor orada onu da tavsiye edebilirim
ve son olarak ılık duşta çok iyi olabilir emzirmeye yeni başladıysan süt hormonlarının çalışmaya başlaması belki sızı yapıyor olabilir onun içinde ılık duş iyi geliyor

cevaplarınız için çok teşekkürler ..
sizlerle paylaşmak bile rahatlaıyo insanı..bebek 10 aylık oldu ..
ilk doğduğunda çok canım yandı ama bu o değil şimdi ucunda sızlamam ve ağrı var ..
banyo yapıcam eşimi bekliyorum bebek yanlız kalmasın diye.. bepanten sürdüm ama

cevaplarınız için çok teşekkürler ..
sizlerle paylaşmak bile rahatlaıyo insanı..bebek 10 aylık oldu ..
ilk doğduğunda çok canım yandı ama bu o değil şimdi ucunda sızlamam ve ağrı var ..
banyo yapıcam eşimi bekliyorum bebek yanlız kalmasın diye.. bepanten sürdüm ama

valla bepanthen ağrıyı dindirmez sanmıyorum benim dediğim krem de başta belirtmiştim aslında sızı için değil acısı için ama bilmiyorum en azından diğer yöntemleri denemekte fayda var inşallah kısa zamanda geçer canım

canım acaba gozsunmu sızlıyor
ucu sızlıyorsa yara olcak demektır
bende purelan ve lansınosh kullanmıstım kurtarıcım olmustu bı dene ıstersen

X