Dogumun gecikmesi

Rey82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
3
0
Merhaba..9 ay 10 günüm doldu gebelikte ama hala bebegimden ses yok.Doktorum suyum henüz yeterli oldugunu paniklememem gerektigini söylüyor ama elimde degil..Bir arkadasim sicak su ile doldurulan küvete girip 1 saat kadar yatmami söyledi.ertesi gün dogum sancisi basliyomus kendisi denemis ve öyle olmus.Dogumu geciken varmi aranizda yoksa ben fasla teleslaniyorum..

hiç telaşlanma canım herkes için 9 ay 10 gün değildir 2 hafta önce yada sonra olabilir
mümkünse telefonunu kapat hala doğurmadınmı sen diyenler için . bu sorudan sıkılabilirsin
hurma ye zemzem iç bol bol uzun tempolu yürüyüş yap ama 2 saat filan en az
böğürtlen çayı iç hayırlı doğumlar telaşa kapılma ve bebeğinin senin vücudundaki son günlerini tamamlamasına izin ver korkma sakın korkacak bişey yok

icimi rahatlattin walla..bu arada o sorudan nasil biktim anlatamam sana.hala dogurmadinmi, seninkinin dogmaya niyeti yok keyfi yerinde heralde diyenlerden fenalik geldi bana..bakalim bigün doktorumuz ne diyecek..:)

konu eski ama yazmak istedim.

sürenin geçmesi normal olabileceği gibi ciddi sorunlara da yol açabiliyor, aman dikkat. sık sık kontrol olun.

X