gebelikte kanaması olup gebeliği devam eden var mı??

larem1982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
544
78
41
arkadaşlar beni tanıyanıyorsunuzdur ben şu an 6 haftalık hamileyim ama ;pazar günü kanamam oldu ;merak ediyorum böyle bir şey yaşamak normal mi doktora gittim rahim içinde kanama başlamış sürekli yat ve ayaklarını havaya kaldır dediii bana yardım edermisiniz???

bu konuda bilgim yok ama geçmiş olsun canım.
bu sitede senin durumunda olup bebeğini kucağına alan çok arkadaş var. onlar yardımcı olurlar sana canım...

ben bu durumu yaşamadım ama teyzemizin kızının 9 ay boyunca azar azar kanamaları devam etti ve bu hafta doğum yapacak ama sen bolca yat dinlen doktorunun dediği gibi ve içini ferah tut güzel haberlerini bekliyorum

Bazı kadınlar gebelikleri boyunca sanki adet görüyormuş gibi kanamaya devam edebiliyorlar ama tabiki bu nadir bir durum senin durumun ise rahi büyümeye başladığı için yerleşme kanamasıdır herhalde yinede hekiminin sana önerdiği gibi istirahat et ve bol bol sıvı gıda tüket umarım gebeliğin hep devam eder...

arkadaşım rahimde kanama varsa ve dinlenmen , kendini yormaman gerek ama düşüğü önleyecek progestan içeren ilaçlarla da yan desteği almak faydalı olabilir. doktrun herhangi bir ek ilaç tedbiri vermedi mi? istersen başka bir doktora da danış... ben düşük yaşadım , 8 haftalıkken bebklerimnden birini kaybettim diğerini progestan iğnesi ve düşük tedavisi ile kurtardılar.

sağolun kızlar doktorum banada iğne verdi oldum iğneyi şimdi cumartesi günü tekrar gidecem doktora
zaten çok az vardı şimdi iğnenin etkisi herhalde yok

kızlarrr noluurr bna yardm edin bn 5 haftalk gebeğim ama dünen beri kanamam var dra gttm progestan verdi alıorumm ama içimde hep bi korku oluo noluuuurr bna bişi söleyin bebeğim düşermi szce yataktan kalkmıorm sadece tualet ihtiyacım için kalkıorum.. dün pembeydi kanamam bgn bi ara koyu kahve oldu şmdide kırmızı gibi sanki çıldrcm çok korkuyorm nolurrr yardm edin fikirlerinzle........

canım korkma inş ben bu durumu atlattım senin gibi sürekli yattım ve progestoren takviyesi aldım bol bol yat hiç kalkma inş korkulacak bir şey yok sen dikkatli ol yeter

canım endişelenme,benimde 6. haftada kanamam oldu taki 16,17. haftaya kadar ama ben hiç kalkmadım sadece wc,yemek, ve banyo dışında bol bol dinlen,benim oğlum doğdu 6 aylık şimdi umarım sende kucağına alırsın sağlıkla..

canım benımde 6.haftamda kanamam oldu. ılk 3 ayı yatarak gecırdım. doktorun ılac verdıyse eger mutlaka kullan,ayaklarını uzatıp yat ve bol bol sıvı al. Allah ın ıznıyle atlatırsın ınsallah sende...

selam ben de tam 3 kez kanama geçirdim. ilk tutunma kanaması idi ama diğerleri 12. ve 18. haftalardaydı. usg ile mueyne şart. kanamanın miktarı da önemli tabii. ama bende herhangi bir sorun olmadı çok şükür. doktor istirahat et dedi sadece.

arkadaşım benimde 2 kez kanamam oldu progestan kullandım ve dinlendim umarım seninde basit kanaman olmuştur şuan 20 haftalık hamileyim ..........

amiiinnn kızlar inşş atlatcm bu zmnları hala devam ediyo ama dünden beri damla damla geliyo azaldı baya..
uufff yatağa yatmakta çok sıkıcı beee her yanım ağrıyo
tabi bebişlerimz için katlanıcaz :)

merhaba arkadaşlar benim de bugün transverimin 24. günü ama kanamam var ve buğün 2 parça parça geldi ama yine kan testi verdim değerler iyiymiş.doktora yine sordum çalışıyorum izin alıp yatmama gerek varmı diye yok gerek yok diyor.ama burada herkes yatılmalı diyor.iki arada kaldım ne yapayım gideyimmi yatayımmı

merhaba arkadaşlar benim de bugün transverimin 24. günü ama kanamam var ve buğün 2 parça parça geldi ama yine kan testi verdim değerler iyiymiş.doktora yine sordum çalışıyorum izin alıp yatmama gerek varmı diye yok gerek yok diyor.ama burada herkes yatılmalı diyor.iki arada kaldım ne yapayım gideyimmi yatayımmı

bence de yat ben hepyatmıştım... progestan verdi mi dr?

Arkadaslar 6 haftalik gebeyim dunden beri kanamam var bi ara rengi koyulasti.kanama kesildi ama yeniden kirmiziya donuk basladi.dun dr.muayene etti bebek iyi kalbi de atiyor dedi ama icim hic rahat değil. Proluton depot igne vurdu..offf ne yapicam bilmiyorum

Arkadaslar 6 haftalik gebeyim dunden beri kanamam var bi ara rengi koyulasti.kanama kesildi ama yeniden kirmiziya donuk basladi.dun dr.muayene etti bebek iyi kalbi de atiyor dedi ama icim hic rahat değil. Proluton depot igne vurdu..offf ne yapicam bilmiyorum

Mrb cnm forumda göremedim seni, nasıl oldu durumun bir sorunun yok umarım, merak ettim seni..:KK66:

benm 6.haftalık gbeliğimde kanamam başladı ve bana hiçbirsey yapmadılar düşmemesi için sağlıklı olsa zaten düşmezdi dedi doktorum ve düşmeye bıraktılar 15 14 gun oluyor hala ara ara kanamam devam ediyor benm neden kanamamdan sonra ilaç serum yardımı yapılmadı beki benm bebegımde kurtulurdu

X