ağda oncesı derıyı uyusturan yada agrı azaltıcı urunler....

kızlar bende kullandım emlayı özelliklede tüyleri almak için geç kalıp uzadığı zaman mükemmel oluyor. kremi sürüoourm genital bölgeme poşet kapatıorum 1 saat kadar bekletip yıkıoorum (çünküü krem olduğu için ağdayı kullanmak zorlaşıor) sonra acısız bi ağda yapıorum. ayrıca size bi bilgi daha emla kremi sağlık karnenize yazdırabilioosnz! ben sağlık ocağında yazdırıp kullanıorum. ne için istioosunz dediklerinde epilasyon için diorum doktora. bayan bi doktorsa o bilee bu bilgiden memnun oluooo aklinialirimsmile

kızlar bende kullandım emlayı özelliklede tüyleri almak için geç kalıp uzadığı zaman mükemmel oluyor. kremi sürüoourm genital bölgeme poşet kapatıorum 1 saat kadar bekletip yıkıoorum (çünküü krem olduğu için ağdayı kullanmak zorlaşıor) sonra acısız bi ağda yapıorum. ayrıca size bi bilgi daha emla kremi sağlık karnenize yazdırabilioosnz! ben sağlık ocağında yazdırıp kullanıorum. ne için istioosunz dediklerinde epilasyon için diorum doktora. bayan bi doktorsa o bilee bu bilgiden memnun oluooo aklinialirimsmile

yıkadıktan sonra etkisi ne kadar sürüyor... bayanssulusmile

kızlar bu braun un epilasyon mendilini nerden bulabilirim.. bileniniz var mı acaba?:kedi:

kötü haber emla artık karneyle alınmıyor ödemeden çıkarıldı arkadaşlar..

braun un epilasyon mendilini nerden bulabilirim arkadaşlar.. kullanan yada bilen varmı???:sm_confused:

Birde anestol diye bir pomad var o daha uygun fiyatli sanirim ama kullanmadigim icin bir bilgim yok ise yarayip yaramadigi hakkinda.

Anestol deneyen var mi acaba ?

Kızlar emlayı artık karneye yazdıramıyosunuzz:KK43: başka bi yöntem yoktu sprey falan

Birde anestol diye bir pomad var o daha uygun fiyatli sanirim ama kullanmadigim icin bir bilgim yok ise yarayip yaramadigi hakkinda.

Anestol deneyen var mi acaba ?

Anestol denedim oda güzel uyuşturuo emladan farkı çabuk geçior uyuşukluk hissi, yarım saatte bir tekrarlamalısınız ve emladan kolay yanı üzerini kapamaya gerek yok, ikisinide denedim ve ikisiylede başarılı sonuçlar elde ettim :KK66:)

X