ağda oncesı derıyı uyusturan yada agrı azaltıcı urunler....

ebixsxim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.555
0
37
slm arkdaslar agda ısını daha cok kolaylastran agrı sızıyı azaltan bı sprey ne bılım krem gıbı bıseyşler bılıyomusnuz bıldıgınız varsa paylasalımmı urun ısmını fıyatını

emlayı bende duydum uyguladımda ama beceremdım herlade nasıl uyguuyosunuz pekı farklı onerısı olan da varmı agrı olmamsı ıcın

ben bugün uyguladım ve tüylerim köklü olmasına rağmen sıfır acı yerimseniben ama 2 saat ve daha fazla zaman gerekli.beklerken uyuşup uyuşmadığını da cımbızla öğren 1 2 tanesini çek acımazsa tamamdır:lepi: kolay gelsin...

ben bugün uyguladım ve tüylerim köklü olmasına rağmen sıfır acı yerimseniben ama 2 saat ve daha fazla zaman gerekli.beklerken uyuşup uyuşmadığını da cımbızla öğren 1 2 tanesini çek acımazsa tamamdır:lepi: kolay gelsin...

agsada agrı azaltan sey ne senın uyguladıgın canım emlaysa nasıl uyugladın

emlayı sürcen 2 sattmi baklicen şimdi bende emlayı beceremeyenlerdenim ..

agdayi bilmem ama,ben senelerdir epilasyon aleti kullanirim ve yaninda islak bezleri vardir,onu surerim guzelce 30 saniye bekledikten sonra alirim killarimi,inanin ne aci ne bise,,,bide killari daha gec cikariyo,,,,bittikce tekrar gidip alirim,,,yerimseniben

agdayi bilmem ama,ben senelerdir epilasyon aleti kullanirim ve yaninda islak bezleri vardir,onu surerim guzelce 30 saniye bekledikten sonra alirim killarimi,inanin ne aci ne bise,,,bide killari daha gec cikariyo,,,,bittikce tekrar gidip alirim,,,yerimseniben

neyı nerden alacaksın ? bılgı veırmısn ne ıslak mendılı?

bak canim benim epilasyon aletim bu ve yanindada islak mendili var,,bitince gene alirim,,,30 saniye once surup killari aldinmi,aci hissetmiyorum,,,,,,,,,,,,

(umarim gene buyuk cikmaz resim)

bak canim benim epilasyon aletim bu ve yanindada islak mendili var,,bitince gene alirim,,,30 saniye once surup killari aldinmi,aci hissetmiyorum,,,,,,,,,,,,

(umarim gene buyuk cikmaz resim)

nerede satılıyor bu nereden alıyosun tatlıım bıtınce senın ısşlak medıllern

emla bikini bölgesinide uygulanır,bende birkaç kez denemiştim,çok güzel uyuşturuyor,hava almayacak şekilde ilgili bölgeyi streçlediğinizden emin olun..

nerede satılıyor bu nereden alıyosun tatlıım bıtınce senın ısşlak medıllern
internette araştırdım braun epilasyon mendili diye geçiyor. gittigidiyor da var. ama fiyatını öğrenemedim. üyelik istiyorlar. herhalde braun satış noktalarında vardır. araştırcam. bulursam nerde olduğunu yazarım buraya.. eğer sizde öğrenirseniz lütfen yazın. :)))))))

X