Adetten sonraki hangi günler hamile kalma oranı daha fazladır

SUTASAYRAN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
2.950
24
[sıze="2"][ı]kızlar adet bitiminden sonraki kaçıncı günler de hamile kalma oranı daha yüksektir internetten baktım ama emin olamadım geçtiğimiz 28 ağustosta adet gördüm ve 6 gün sürdü bugün eylül 9 hangi günler daha fazla hamile kalma şansım yardımcı olurmusunuz[/ı][/sıze]

adet oldugun gununuzun uzerine 14 gun ekliyorsun.ortalama yumurtlama gunun ortaya cikiyor.yani eylulun12 si ve 19 u arasi sizin muhtemel yumurtlama doneminiz.eger bebek dusunuyorsaniz eylulun 10 undan itibaren calismalara baslamaniz lazim cunku spermler 2 gun canli kalabiliyor.

[sıze="2"][ı]kızlar adet bitiminden sonraki kaçıncı günler de hamile kalma oranı daha yüksektir internetten baktım ama emin olamadım geçtiğimiz 28 ağustosta adet gördüm ve 6 gün sürdü bugün eylül 9 hangi günler daha fazla hamile kalma şansım yardımcı olurmusunuz[/ı][/sıze]

canim adetinden itibaren 12.13.14.15.16.17. gün araligi hamile kalma oranin daha yüksek ve özellikle adetinden itibaren 14.günün en ideali. simdi sen 28 inde adet olmussan bugün ayin 9 u. yani 12 gün gecmis. bu aralar kalma sansin cok yüksek:uhm: ay anlatabildim mi bilmiyorum...

cnm 28 günde adet görüyorum bu hiç değişmedi
3 kere hamile kaldım üçünde de yumurtlama günlerim 14.güne denk geldi
şimdi yine hamileyim ama 8.gün yumurtladım 14.gün ilişkiye girseydim hamile kalamıcaktım
yumurtladığımı da tuvaletimi yaparken sümüksü uzayan bi akıntı geliyor ordan anlıyorum cnm
sen ona dikkat et

cnm 28 günde adet görüyorum bu hiç değişmedi
3 kere hamile kaldım üçünde de yumurtlama günlerim 14.güne denk geldi
şimdi yine hamileyim ama 8.gün yumurtladım 14.gün ilişkiye girseydim hamile kalamıcaktım
yumurtladığımı da tuvaletimi yaparken sümüksü uzayan bi akıntı geliyor ordan anlıyorum cnm
sen ona dikkat et

canım sen adsetin bittikten kaçıncı gün beraber oldun eşinle

kızlar 14.günde ne keramet varsa 14 önemli sanırım benimde inş bugün bayramım olur

14 :) doktorum bana 12 ve 17 tarihleri arası gün aşırı ilişki dedi gecen ay bunu uygulayamadıydık bu ay deniyoruz
2u735z5.gif

Canim bana dün doktorum adet oldugun günden sonra 16 gün ideal dedi ama en yüsek olan günler 12.ve14.günmüs öyle söyledi bakalim bende deniycem

adetten ıtıbaren 14gÜn ıÇınde ılıŞkıye gırılırse kalma ıhtımalı yÜksek kızlar denenmıŞtır adetten sonrakı ılk gÜnde kaldım ben

X