Doğuma Hazırlık kasik agrim

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

askprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
412
1
38
arkadaslar onceleri bu akdar yoktu ama aksikalrimda yururken ve otururken hareket etigim zaman sanci oluyor batiyor sanki yanlardan acaba neden sebebini bilen lutfen ayzsin sagolunnn 37 haftalik hamileyim ve cok sik idrara cikiyorum akintimda cogaldi sagolunn

arkadaslar onceleri bu akdar yoktu ama aksikalrimda yururken ve otururken hareket etigim zaman sanci oluyor batiyor sanki yanlardan acaba neden sebebini bilen lutfen ayzsin sagolunnn 37 haftalik hamileyim ve cok sik idrara cikiyorum akintimda cogaldi sagolunn

e artık sığamıyor annesi... :emir_bebek: doktoruna sorsaydın keşke... bebek aşağıya dönmeye başladığı için olabilir belki :uhm: pek yardımcı olmadım ama kusura bakma :kedi: ben de acemi hamileyim :CüvCüv: benimkilerin sebebi rahim büyümesiymiş..

Aynısını bende yaşıyorum daha geçen hafta gece hastaneye gittik aşırı sancım oldu. Nts ya bağladılar ancak doğum sancısı çıkmadı açılma falanda yoktu. Galiba bebek ağırlaştıkça olan bir durum. Serum verdiler o gece ama 3 -5 saat sonra yeniledi. iki üç gün ağrı kesici almak zorunda kaldım. Bir kaç gün dinlenince geçti ama arada bir yokluyor. doktor bir çok sebebi olabilir tek bir nedene bağlayamayız dedi. Bebişimde bir problem çıkmadı çok şükür. Sabredeceğiz mecburen..
Belirtiler aynıdır sanırım kasıkların taş gibi göbek deliğinden aşağı kısımda haraket ettikçe batan bir ağrı oluyor. Sürekli idrarın varmış hissiyatı vs. durum bu ise önce doktorunla bir konuş..çünkü ben belirtileri söyleyince hemen hastaneye çağırmıştı beni..Ama tahliler vs. normal çıktı..

X