Saç Şekillendiriciler Remington mu Babyliss mi???

cerenicious

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
239
1
Arkadaşlar yogun araştırmalarım sonucu maşa konusunda bayanların en memnun kaldığı markaların babyliss ve remington oldugunu anladım. Braun da cok iyi tabiki ama ince maşası yok malesef :KK43: 19 mmlik bi maşa hem kalın hem istenirse ince bukle yapımında kullanılmaya müsait bunu da anladım. Yalnız şimdi hem kaliteli bir ürün olsun, saçlarıma zarar vermesin hatta parlatıosa ne mutlu, hem de 19 mm olsun gibi taleplerim var :) remington da bu tarife uygun ci 76 ve cif 75 modelleri var peki babylisste hangi modelleri önerirsiniz?((ne yalan söliim su şok şekilde 29 a 39 a indirilen maşaların normalden fazla zarar verdiği gibi bi önyargım da var.)) Bi de 2 marka arasında kalsanız hangi markayı tercih edersiniz?

bende bazı arkadasların maşa alıp hem düzleştirirci hem de maşa olarak kullanıldığını duymustum.bunun için en iyisinin babyliss olduğunu sölüolar ama ben de kararsızım canım

babylisste mesela pro200 kodlu maşası övülmüş. bi de kimsenin çok bilmediği ceramic pulse kodlu kuaförlerin kulandığı bi maşa var. bu iki model kafamı karıştırıor :)

babyliss 2361 ce modelini aldım ben. çok da kullanışlı bi yapısı var saça zarar da vermediğini gördüm. remingtoncular siz neden remington diosunz ve hangi modellere sahipsinz?

ben bugün babyliss pro180 19mm maşa aldım çok beğendim. gayet kullanılışlı ve uygun. remington ile babyliss arasında ise bir fark yok.

kızlar remington ci 76'yı ve 9950 saç düzleştiricisini aldım bugün..henüz hiç kullanamadım..

Son düzenleme:
ben maşa olarak babyliss kullanıyorum..maşayı doğru düzgün yapmayı becerebilen biri için eminim remington babyliss farketmeyecektir maşa konusunda iş hünerli parmaklarda bitiyo bence.. ama düzleştirice remingtonm daha iyi gibi geliyor bana.. ben babyliss kullanıyorum yakında yenilicem remington düzleştirici ile zemuszemus

X