Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston kullananlar veya kullanmayı düşünenler bi bakar mısınız?

tuubaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
87
0
kızlar kolestonun çarpıcı bakırı bide naturel serisinde bakır kumralı var ikiside çok hoşuma gitti sizce hangisini boyamalıyımfisfisfis bnm saçlarım şuan açık bi renk sarıla karemel arası bşy yani boyalarım aktı böle oldu ben koyu olmasını istiyorum saçımın bide bakırlık olsun istiyorum sizce hangisini boyasam.bide kolaeston normalde kutudaki renkten daha koyu olur dediler onun için denemek istiyorum ama renkte kararsızım:sm_confused:

aşkolsun kızlar bakıyosunuz ama bi cwp wermiyosunuz
yaa hiç mi bi fikriniz yok çok acil durum yaa saçlarımı kestirdim kısa oldu boyatmam lazım bari iyi bşy olsun hadi cwp werin wardır etrafınızda koleston boyatan :a015:

canim bence koleston boyama...
cunku saci diger boyalara gore inanilmaz yipratiyor, catallastiriyor. bence istedigin renge yakin bisey palette de varsa ona bi bak derim.

Ben kolestonu kullandım canım , acık kumral bi renk isterken turumcumsu bi renk elde ettim cok kötü olmasada pek begenmedim akannehir . Ben derim ki almışken loreal al yada palettede olabilir ikisinin güzel yaptıklarını biliyorum :)

arkadaşlar remington saç bugudilerinden alacamda aramızda kullanan var mı? nasıllar acaba merak ediyorum almaya değer mi?

kesınlıkle elegan kahve
kendı konumda resmımı jkoyucam sonuc harıka dogal bır kahve

cwp werdiğiniz için teşekkürler kızlarropuyorumnanaktan yaa o zamn palettede bişeyler bakıyım ama bnm istediğim renk kumral bakırmış oda üretimden kalkmış artıksenağlama ne yapcam şaşırdım

bencede koleston kullanma,acaip çabuk renk atıyor,kızılının ve kahvesinin hemen her tonunu kullandım hiçbi işe yaramıyor,palette en iyisi

koleston hakkındakı yorumları duyunca sasırdım braz ben de çok kullandım ve memnundum.renk tonları tam istediğim gbi tututordu..akmadı da..ama bakır falan boyamadım o konuda birsey dyemem..

ben iki kere koleston sürdüm saçıma ikisinde de kara fatma oldum cidden akmıoduda kafayı yicektim.
palette ve loreal öneririm ben de,bulamazsan iki rengi karıştırırsın canım ..

kolestonu bende kullandım ama saçımı kızıla boyadım turuncu akannehir kahveye boyadım ama siyah oldu akannehir artık bilmiyorum diğer markalardada oluyomu

bnde çarpıcı bakır aldım dha boyamadım ama kutudaki renk hoşuma qtmişti ama yorumlara baktığımda çok koyu bi renk çıktığını we akmadığını söylemişsiniz bn bide okula qdiorum canLarım okuLda probLem oLur mu sizce.. okullar açılana kadar yardım ederseniz çok sewinirm :KK43:

kızlar kolestonun çarpıcı bakırı bide naturel serisinde bakır kumralı var ikiside çok hoşuma gitti sizce hangisini boyamalıyımfisfisfis bnm saçlarım şuan açık bi renk sarıla karemel arası bşy yani boyalarım aktı böle oldu ben koyu olmasını istiyorum saçımın bide bakırlık olsun istiyorum sizce hangisini boyasam.bide kolaeston normalde kutudaki renkten daha koyu olur dediler onun için denemek istiyorum ama renkte kararsızım:sm_confused:

cnm ben 1 saat önce boyadım çarpıcı bakır we hala aqlıorm kesinlikle ama kesinlikle kullanma o kdr qzel bakır renkleri warken saçının kırmızı olmasını istemezsin sende :KK43:

ya kızlar ben sımdı koleston 7.0 aldım ama saclarım platın ... ne renk cıkar ?? sıyah olmaz dımı__=? herkess renk konusunda sıkayetcı :KK70::KK69:

Ben koleston kullanıyorum we yorumlara cok sasırdım. Ben acık kumrala boyuyorum sacımı we kutudaki renkle aynısı hicbir fark yok. Koleston bi kac boyamayla tam kutudaki renqi weriyor. Palettede kullandım 1hafta sonra sacımda boya falan kalmamıstı bütün renk akıp qitmisti bi dahada hic bakmadım paletteye. Sactan saca deqisir tabi ama bana koleston iyi qeliyor saclarımı qayet qüzel yapıyor.)

Ben hep Koleston'un Vahşi Kızıl'ını kullandım, bir kaç farklı marka denedim ama hep Koleston'a döndüm. Palette saçımı oyuncak bebek saçı gibi yapıyor yün gibi, Koleston ise yumuşak ve pürüzsüz. Rengi de kolay kolay akmıyor, evet başta koyu oluyor, çok yoğun bir renk yüklemesi yapıyor Koleston, fakat bu da zamanla boyanın saça oturmasını ve kalıcılığını sağlıyor. Ünlü bir kuaförden duymuştum bunu.

Benim Koleston ile ilgili tecrübelerim böyle. Herkeste farklı sonuç alınması doğal.

Evet daha koyu bir renk çıkıyor boyadıktan sonra o kesin anemin saçlarını hep kolestona boyuyorum..ve resimden daha koyu çıkıyor ..Bu biraz da altta açık mı koyu mu bir boya olup olmamasıyla ilgili annem saçlarını genelde koyu renklere boyar..senin saç rengin suan açıksa tutar renk büyük ihtimalle..Ve çok sık boyama derim saç yıprandıkça daha kötü bir sonuç çıkıyor ortaya..

Son düzenleme:
koleston iğrenç bnce bi kuaförde çalışmış biri olarak hç tavsiye etmiorm bakır istiyorsan yine paletteden yoğun bakırı deneyebilirsn.

7.3 fındık kabuğunu deniycem ilk boyamada inş. güzel bir renk çıkar koleston çok övülüyor bakalım nasıl olucak nevanın renklerini seviyodum ama kuaförler bile aman boyama en ucuz boya diyince bende işgillendim :44::44::44::44:

X