Göz Makyajı İstediğimiz kaş şekillerini ve güzel kaşları burada paylaşalım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
resimler%5Chaber%5Ctuba(4).jpg

berg%FCzar+korel

ben de boyle hepsi aynı kalinlikta olan kaslari seviyorum bi de boyu uzun olacak ki, super duruyor

aynenn canım kalın kaşlara baylıyorum.özellikle tuba büyüküstünün bi de beren saatin kaşlarını çok beğeniyorum

ben bunlardan hiç birinikini beğenmedim ben pelin karahanın kaşları gibi istiyorum:KK43: ama malesef o şekle sokmak çok zor:1no2:

ben tuba büyüküstünün kaş yapısını çok beğeniyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bunlardan hiç birinikini beğenmedim ben pelin karahanın kaşları gibi istiyorum:KK43: ama malesef o şekle sokmak çok zor:1no2:

ben tuba büyüküstünün kaş yapısını çok beğeniyorum...

aynen kızlar bende o ikisinin kaşlarını beğeniyorumm..
pelin karahanınkine benimkiler biraz benziyor ama tuba büyüküstününkiler çok güzel gerçekten kalın kalın.

valla ben aldrdım bugün.. incelmişlerdi bir haftadır çıktığı kadarı ile.. malum bayram :) bi geçsin uzatmaya devam edeceğim senin modelinden istiyodum bende =) gerçekten kaşı gözü gösteriyo valla

cnm çok tşkkr ederm kırmadığın için :lepi: kaşların gerçekten de müthiş :)))

çok teşekkür ederim canım eminim senin kaşlarında müthiştir :kedi: tabiki eklerim ne demek canım rica ederim :)) opuyorumnanaktan

valla ben aldrdım bugün.. incelmişlerdi bir haftadır çıktığı kadarı ile.. malum bayram :) bi geçsin uzatmaya devam edeceğim senin modelinden istiyodum bende =) gerçekten kaşı gözü gösteriyo valla

hangi modeli beğendin sen canım sende kaşlarını paylaş fikir verelim yüzüne nasıl gider diye opuyorumnanaktan

çok çok kalın değil benimkiler canım ama ip gibi de değil 4-5 sıra falan.. uçlara doğru inceliyo.. bi de üstlerden fazla girmiştim ben onlarda uzama evresinde.. bi 4 sıra daha uzasa yetecek uzasın aldırayım temiz temiz koymaya çalışırım =))

çok çok kalın değil benimkiler canım ama ip gibi de değil 4-5 sıra falan.. uçlara doğru inceliyo.. bi de üstlerden fazla girmiştim ben onlarda uzama evresinde.. bi 4 sıra daha uzasa yetecek uzasın aldırayım temiz temiz koymaya çalışırım =))

tamam canım bekliyoruz sabırsızlıkla merak ettim şimdi :)))

tepkiselmi kaşlarımız senle aynı özellikle eminim o sorun sendede vardır kaşlarımızın en başı yani burnumuzdan başlayan kısmı uzadıkça uzuyo sinir oluyorum ona ama senin sanki daha gürmüş inceltilmiş benim doğuştan ince bitek o başlancık yeriyle dagınık duran kısımlarını anneme hallettiriyorum ama keşke evlenirken hiç ellemeseydim çok sıkıcı bi iş yaa...çok pişmanım aldırdığıma..:sinifsinif:

tepkiselmi kaşlarımız senle aynı özellikle eminim o sorun sendede vardır kaşlarımızın en başı yani burnumuzdan başlayan kısmı uzadıkça uzuyo sinir oluyorum ona ama senin sanki daha gürmüş inceltilmiş benim doğuştan ince bitek o başlancık yeriyle dagınık duran kısımlarını anneme hallettiriyorum ama keşke evlenirken hiç ellemeseydim çok sıkıcı bi iş yaa...çok pişmanım aldırdığıma..:sinifsinif:

canım benim kaşlarımı ben alıyorum sadece fazlalıkları topluyorum öyle bir sorun yok bende uzamıyor o kısım gördüğün şekilde duruyor aman aman sıkıntım yok benim kendim aldığım için zaten tek tük alt kısımda çıkıyor onları hallediyorum onun dışında kaşlarımı çok seviyorum :))) ben pişman değilim zaten özüne girmediğim için zorluk çıkarmıyor bir tek alttaki bikaç kaşı alıyorum senin sorunun olmasına üzüldüm canım yaa :gitme:

bi kullanıcının kaşlarını çok beğenmiştim ama tam aklıma gelmiyo adı :umursamaz:düz başlayıp kalkık giden kaşlara bayılıyorum

O kullanıcı SÜRMELİ olabilir mi, göz makyajı topiğinde görmüştüm ben de. Maşallah süper bir kaş yapısı var...

O kullanıcı SÜRMELİ olabilir mi, göz makyajı topiğinde görmüştüm ben de. Maşallah süper bir kaş yapısı var...
:1no2:
canım onun da kaşları süper,hele göz makyajı tam benlik.. ama şirine88di sanırım. buluşma fotolarında görmüştüm.maşallah :nazar:

X