Göz Makyajı İstediğimiz kaş şekillerini ve güzel kaşları burada paylaşalım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kızlar bakın kaş uzatmak önemli evet ama alınması da çok önemli alım şekli kırmadan alması hangi yüz tipine nasıl kaş gider bunları iyi bilmesi lazım ?ekliyorum foto 3 kez alınmada bu şekle girdi

tam benim istediğim şekil , acaba istanbulda aldırıyorsanız yer bilgisi paylaşırmısınız ?

$image.jpg

kızlar bunlar da benim 2 aydır kalınlaştırdığım kaşlarım hayatımda sanırım hiç bu kadar kalınlaşmadı 2 haftaönce sadece ortasını ve üstlerdeki tüyleri aldırıp kestirdim çünkü daha bu kadar net kalınlaşmamıştı. Sıra geldi güzel işinin ehli olan birini bulmaya şekil verdirmeye umarım güzel olur haftaya falan aldırmayı düşünüyorum..ama aldırmamışım gibi doğal bir model istiyorum nasıl olacak hala düşünüyorum.
Nasıl bu hale geldi inceldiğinden beri her akşam yatmadan özellikle kaşların altları çok incelmişti benim fındık yağı sürmeye başladım sonuç böyle.. yatmadan yarım saat önce sürdüm fındık yağını sabah kalkıp yıkadımonuç bu.

dene bence canım bende en sondakı gıbı ıstıorum kaslarımı 1aydır almıorum yanı alıorumda altlarını baya sıklastı daha acıklar var ama ıns onlarıda halletcemm ama hıc cıkmayan yerler var bosluk gıbı kalıo onu n yapcam hıc bılemıorum

sarımsak sür canımmmmmmm

Kızlaaaaar... Ben bu kaşa bayıldımmmmmm, harika görünüyo. :KK9:Long Time Liner diye bir markaymış. Bende yaptırmak istiyorum ama cesaret edemiyorum kiii:oops: Türkiyede Burçin sivrioğlu bu işin uzmanıymış araştırdığım kadarıyla. Kafayı yedim kadının instagram hesabındaki fotoğrafları görünce. Randevu almak isterim tabi de önce yaptıran birine sorsak daha iyi olur galiba. nolur ben yaptırdım diyen biri çıksın karşımaaaa :mad:

Eklentiler

• image32.jpeg
    image32.jpeg
    128,1 KB · Görüntüleme: 1.941
  • image32.jpeg
    image32.jpeg
    128,1 KB · Görüntüleme: 537
ben kaşlarımın ince olmasını istiyorum ama kaşlarım kalın(çok değil) kalın kaşı nası ince yaparım bilemiyorum :KK43:(

7027646f5c523a0e715a4fa814718f79.jpg

Formu bozulmamış bütün kaşlar <3

3 aydır kaşlarımı aldırmıyorum. İlk ay berbat bi görüntü vardı ancak bu aralar şekle girmiş durumda, tek sıkıntı elbette ki fotoğraftaki model gibi durmayışı. Malum kız su gibi. ühühühühühü

bende böyle kaşlar istiyorum

Eklentiler

• Amine-Gülşe-kar-sevinci-coşkusu.jpg
    Amine-Gülşe-kar-sevinci-coşkusu.jpg
    178,5 KB · Görüntüleme: 2.769
deneyen memnun kalan-kalmayan varsa biri bana cevap verebilir mi :KK17:
sarımsak surmek gercekten ne kadar etki ediyor? ve ne kadar surede :KK17:

deneyen memnun kalan-kalmayan varsa biri bana cevap verebilir mi :KK17:
sarımsak surmek gercekten ne kadar etki ediyor? ve ne kadar surede :KK17:

birkaç günde en geç bir haftada görürsün yeni doğan minik kılları.. etkili gerçekten ama her gece yatmadan bolca sür biraz da sertçe ovuşturarak sür benim öyle daha iyi çıkmıştı masaj da oluyor çünkü..

birkaç günde en geç bir haftada görürsün yeni doğan minik kılları.. etkili gerçekten ama her gece yatmadan bolca sür biraz da sertçe ovuşturarak sür benim öyle daha iyi çıkmıştı masaj da oluyor çünkü..

kokusundan çok korkuyorum.. ama etkili ise ne güzel. acaba yağı da aynı etkiyi yapar mı sarımsağın?

tatil zamanımda yapayım sarımsağı en iyisi, sürerim her gece. şimdilik hint yağı sürüyorum dün basladim:KK49:
hint yaği da uzatmada cok etkiliymiş, ama siyah siyah çıkarıyormuş..

yanıtınız için çok teşekkürler :KK51:

kokusundan çok korkuyorum.. ama etkili ise ne güzel. acaba yağı da aynı etkiyi yapar mı sarımsağın?

tatil zamanımda yapayım sarımsağı en iyisi, sürerim her gece. şimdilik hint yağı sürüyorum dün basladim:KK49:
hint yaği da uzatmada cok etkiliymiş, ama siyah siyah çıkarıyormuş..

yanıtınız için çok teşekkürler :KK51:

rica ederim canım biraz kokuyor evet.. yağı kokmuyormuş ama aynı etkiyi gösterir mi bilemem denemek lazım..

X