Göz Makyajı İstediğimiz kaş şekillerini ve güzel kaşları burada paylaşalım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

HcRt_

♥uNutuLmu$muyduM ?
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
653
5
selam kızlar ben internetten bi kaç kaş resmi buldum ve sizinle de paylaşmak istedim kaşlarımın böyle olmasını çok istiyorum ama 1,5 ayda biraz kalınlaştılar biraz daha uğraşırsam olacak sanırım..
71031402_1_make-up-lebanon_1.jpg

6764kas2.jpg

2972eyebrow-main_Full.jpg

1.
3895n574858469_523296_4118.jpg

2.
8835PenelopeCruz_Granitz_12629280.jpg

son olarak kaslarimin bu hatununki gibi olmasini cok cok istiyorum :)
ama cok zor biliyorum.. bunun için benim bi 3-4 ay kaslarimi aldirmayip sıkı bir gürleştirme işlermine girişmem gerek, ne dersiniz denesem mi ?CADIARZU

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaş yapınız müsait değilse isterseniz 1 sene uzatsanızda bu şekil yada buna benzer bir şekilde olacağını sanmıyorum...

dene bence canım bende en sondakı gıbı ıstıorum kaslarımı 1aydır almıorum yanı alıorumda altlarını baya sıklastı daha acıklar var ama ıns onlarıda halletcemm ama hıc cıkmayan yerler var bosluk gıbı kalıo onu n yapcam hıc bılemıorum

alan kişi cok onemli eger işini biliyorsa her sekle sokuyor ki basıma geldi:)

bende bi süre almayınca kaslar artıyor baya..altlar falan çoğalıyor
cnm kuaförum çok iyidir o konuda içim çok rahat

bence en sondaki güzel değil yaa kavisi çok ortada.
ben de ilk resimdeki gibi olsun istiyom ama olmuyooo :gitme::gitme:

hicret sen ülker kuaföre gitmeye devam edersen biraz zor istediğin gibi olur orası beceremiyo doğru düzgün almayı

her turlu kas yukaridaki modellerde olabilir,yeterki teknikleri bilin,,kendiniz de yapabilirsiniz,,,yerimseniben

bi kullanıcının kaşlarını çok beğenmiştim ama tam aklıma gelmiyo adı :umursamaz:düz başlayıp kalkık giden kaşlara bayılıyorum

hmmm mesela ilk kaş için nasıl bi teknik olabilir

ilk once kaslari bikac ay uzatmak lazim,,,,
daha sonra kavis istedigin yeri goz kalemi ile isaretleyip
e tabiki kaslarinin ortasinida isaretlemen lazim ne cok ayrik nede cok bitisik yapmamalisin,,

ve basla ince ve tek tek kasin kavisine kadar olan bolumu kasin ortasindan basliyarak,ustten tek sira halinde almaya,,,,,

daha sonra kasin bitiminden geri donerek kavise kadar bu sefer alttan tek sira halinde alacaksin,,

cevredeki daginiklarida topla,eger istedigin model oldu ise,,obur kasinida ayni teknikle yap,,

ha eger dahada belirgin istersen kavisi,ustten aldigin bolumu bi sira daha alabilirsin,bu kadar basit,,,yerimseniben

kizlar badem yagini duzenli kullanin kesinlikle ise yariyor. bi kasim o kadar duzensizdi ki o kadar seyrekti ki 1.5 ay kadar badem yagini kullandim ama tabi hic almadim bu surede. yeni kaslar cikti ve bosluklar doldu. hala devam ediyorum tabiki kullanmaya birakmadim biraz daha kullanicam. kesinlikle badem yagini kullanin derim.

ilk once kaslari bikac ay uzatmak lazim,,,,
daha sonra kavis istedigin yeri goz kalemi ile isaretleyip
e tabiki kaslarinin ortasinida isaretlemen lazim ne cok ayrik nede cok bitisik yapmamalisin,,

ve basla ince ve tek tek kasin kavisine kadar olan bolumu kasin ortasindan basliyarak,ustten tek sira halinde almaya,,,,,

daha sonra kasin bitiminden geri donerek kavise kadar bu sefer alttan tek sira halinde alacaksin,,

cevredeki daginiklarida topla,eger istedigin model oldu ise,,obur kasinida ayni teknikle yap,,

ha eger dahada belirgin istersen kavisi,ustten aldigin bolumu bi sira daha alabilirsin,bu kadar basit,,,yerimseniben

bıktım artık kuaförlerden yaaa kötükedihüsokötükedihüso
ne güzel nerdeyse 2 ay almamıştım 2 hafta önce gittim kuaföre rezil etti kaşımı.
bi de diyolar ki kavisi istediğim yerde kaş yokmuş güyamafoldumbenmafoldumben
ee yapabilen nası yapıyo işttee kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
sevgili kaşçım işi bıraktığı için yeni bi yere gitmiştim de :kızgın::kızgın:
2-3 ay nasıl palakaş gezecem tekrar mafoldumbenmafoldumben
iş başa düştü artık kendim almayı öğrenmek istiom süprizzzzzsüprizzzzz
bu tekniği deneyecem kaşlar iyice bi çıksın fisfisfis
sonucu yazarım unutmazsam bikaç ay sonra :jeyyar::jeyyar:alkisalkisalkis:lepi:

öyle mi düşünüyosun canım ?
başka bildiğin iyi kas aan bi yer var mi izmitte?

yukarda da yazdım benim kaşçımı tavsiye ederdim de işi bıraktı saolsun :bbo:
ben de senin yazdıını okuyarak gittim ülker kuaföre rezil etti kaşımı arkadaşlar filan beğenmedi yani :kızgın::kızgın:
kendim alacam artık, rezil olcaksa kaşlarım bari kendim rezil edeyim :bbo::bbo:lülülülülülülülülülülülü

yukarda da yazdım benim kaşçımı tavsiye ederdim de işi bıraktı saolsun :bbo:
ben de senin yazdıını okuyarak gittim ülker kuaföre rezil etti kaşımı arkadaşlar filan beğenmedi yani :kızgın::kızgın:
kendim alacam artık, rezil olcaksa kaşlarım bari kendim rezil edeyim :bbo::bbo:lülülülülülülülülülülülü

hadi ya cnm benimkileri çok güzel alıyo neden öyle yaptı ki CADIARZU

kizlar badem yagini duzenli kullanin kesinlikle ise yariyor. bi kasim o kadar duzensizdi ki o kadar seyrekti ki 1.5 ay kadar badem yagini kullandim ama tabi hic almadim bu surede. yeni kaslar cikti ve bosluklar doldu. hala devam ediyorum tabiki kullanmaya birakmadim biraz daha kullanicam. kesinlikle badem yagini kullanin derim.

canim bende badem yaği, hint yagi ve vazelin üçlüsünü karıştırıp sürmeye başladım ...
daha 2 gün oldu ama kaşlarım çok feci kaşınıyor, sanırım işe yarayacak :)

bıktım artık kuaförlerden yaaa kötükedihüsokötükedihüso
ne güzel nerdeyse 2 ay almamıştım 2 hafta önce gittim kuaföre rezil etti kaşımı.
bi de diyolar ki kavisi istediğim yerde kaş yokmuş güyamafoldumbenmafoldumben
ee yapabilen nası yapıyo işttee kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
sevgili kaşçım işi bıraktığı için yeni bi yere gitmiştim de :kızgın::kızgın:
2-3 ay nasıl palakaş gezecem tekrar mafoldumbenmafoldumben
iş başa düştü artık kendim almayı öğrenmek istiom süprizzzzzsüprizzzzz
bu tekniği deneyecem kaşlar iyice bi çıksın fisfisfis
sonucu yazarım unutmazsam bikaç ay sonra :jeyyar::jeyyar:alkisalkisalkis:lepi:

tamam canim,koafore hic gerek yok,kendinde alabilirsin,dikkatli olduktan sonra gerisi cok kolay,,zaten bikac almadan sonra elinde alisir,cok kolay gelir sana,,,optum animopuyorumnanaktan

resimler%5Chaber%5Ctuba(4).jpg

berg%FCzar+korel

ben de boyle hepsi aynı kalinlikta olan kaslari seviyorum bi de boyu uzun olacak ki, super duruyor

X