yapışkanlı folyo mutfak tezgahında kullanılırmı?

ZARACI

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
1.297
5
arkadaşlar yeni taşınacağımız evin tezgahı çok eski 2 veya 3 yıl oturacağımızdan yaptırmak istemedik sizce folyo olurmu kullanan varmı?

ben yapışkanlı folyoyla duvar stickerı yapmıştım. denemek amaçlı fayansa yapıştırmıştım tuttu. fakat mutfak tezgahı devamlı ıslanacağı için durur mu bilmem.

pek kullanışlı olacağını zannetmem.tezgah sürekli ısalanıyor.sanki çıkar gibi geliyor

canım benım de taşımdığım evde fayanslar çok kotu ben de oraya yapıştırdım .mutfakta ve sureklı bır sekılde su değiyor şimdilık bır sey olmadı 3 aydır sorunsuz kullanıyorum .
folyolar da kerametı metresı bır ytl denemış olursun tatlım

haklısın canım teşekkür ederim denemek lazım hani aklıma takılan şu sorun oldu çıkardık tezgahta kötü kötü yapışkan izleri kalırmı acaba?

hijyen açısından araştırmakta gereketir. bakteri üretirmi vs.

haklısın canım teşekkür ederim denemek lazım hani aklıma takılan şu sorun oldu çıkardık tezgahta kötü kötü yapışkan izleri kalırmı acaba?

canım tezgahta olduğu için sıcak su ıle bu sorunu aşabılırsın
tabıkı de arka taraf yapşkanlı olduğu için ama

Annemin eski evinin tezgahıda çok eskiydi desenli folyoyla kaplamıştı çokta harika görünüyordu...
Bi sorun yaşamadı canım.

aman bencede dene nolucak zaten çok kötüymüş başkasıda gelse aynı şeyi yapıcak o da üstüne bir kat daha yapıştırır.

bizim bi komşumuz yapmıştı. hiçde bişey olmadı. çok güzel göründü. hatta hızını alamayıp buzdolabınıda kaplamıştı:)
çıkınca yapışkan kalmıyo altta. kalırsada sıcak su ve bulaşık süngerinin sert tarafıyla çıkarılabilir diye düşünüyorum

teşekkür ederim kızlar yapmaya karar verdimde peki hangi renk yapsam sizce ne renk iyi olur krem nasıl sizce???

kendi evimize mutfak tezgahına yapışkanlı folyo ile kapatmıştık...yaklasık 2 sene götürdü..ve kötü görünümüden kurtulmuş olduk..sonra mutfagımı yenilettik tamamen..tezgahtan geri söktügünde iz mutlaka kalır diye düşünüyorum..

kiraz kaplama ya da ahşap rengi iyi olur beyaz lekeleri belli eder koyu renktede su lekesi belli olur o yüzden dedeğim renkler iyi gider..

peki arkatezgahta kullandığınız yapıikanlı folyolar ne marka.benimde annemlerin evinin tezgahı kötü.tekzende baktık onlara ama sanki defter kabı gibi kağıt gibi bişeydi.siz ne marka kullandınız tezgaha

ya bende yapışkanlı folyoylar mutfak dolaplarımı kapladım. benim de tezgahım çok sinirimi bozuyo onu da kaplasam mı acaba? ZARACI benim de aklımı dürttün şimdi:KK70:

selam kizlar benimde mutafgimin tezgahi koyu renkti hem dolap kapaklarini hem tezgahi kapladim.Tezgahim süper oldu hatta evi bize bulan arkadasimiz mutfagi yeni yaptirdik zannetti,o bile farkina varmadi ayrica cok kullanisli.Uzun zamandir kullaniyorum sorun yok olsada zaten yeni bir mutfak yaptirmaktan daha ucuz.

X