Saç Rengi ve Saç Boyama Palette altın parıltılı mocca mı loreal casting çikolata brownie mi?

happygirl38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
22
0
slm kızlar saçlarımda loreal casting 535 çikolata kahve var ben üzerine palette 4-5 altın parıltılı mocca boyasam nasıl olur ya da loreal casting 432 çikolata brownie mi boyasam 432 çok mu koyu olur acaba çok kararsızım :KK43:
daha önce hiç palette boyamadım nasıl acaba mocca boyayan var mı daha önce???
yardımlarınızı bekliyorum...teşekkürler!

slm kızlar saçlarımda loreal casting 535 çikolata kahve var ben üzerine palette 4-5 altın parıltılı mocca boyasam nasıl olur ya da loreal casting 432 çikolata brownie mi boyasam 432 çok mu koyu olur acaba çok kararsızım :KK43:
daha önce hiç palette boyamadım nasıl acaba mocca boyayan var mı daha önce???
yardımlarınızı bekliyorum...teşekkürler!

ayy nihayet benimle aynı dertten muzdarip biri daha varmış..bende çok sordum burda bu soruyu ama kimse yanıtlamadı..benimde saçlarım kahve palette nin..bende çok merak ediyorum bu boyaların koyuluğunu açıklığını..
peki sana da sorıyım çikolata kahve nasıl duruyo ben koyu bi renk istiyorum çünküde kutuda o kadar koyu durmuyo çünkü..

ben kullandım palette mocca ondan önce de yine palette altın parıltılı toffe'ye boyamıştım saçı mükemmel açıyor fakat iki boya da kullandıkça daha da açılıyor özellikle toffe açıldıkça berbat bi renk olmuştu :umursamaz: zaten ondan sonra en koyusuna moccaya boyadım o da açıldı ama toffe kadar çirkin durmadı bende, şu an da koleston elegan kahve var saçımda ve güneşte kızıl duruyor hiç hoşnut değilim bir ay daha bekleyip koyu kestaneye boyamayı düşünüyorum ama bana belli olmaz kaydirigubbakcemile3

ben de kullandım mocca'yı. Son derece tatlı bir kahverengi oluyor, öyle sıradan bir kahve değil yani gerçekten ışıltılar var içinde. İlk başta orta koyulukta bi kahve oluyor, daha sonra açık kahveye dönüyor. Ben bakırımsı kızılın üstüne yapmıştım. Boyanın üzerindeki altın parıltılı ibaresi boyanın içeriğinde açıcı olduğunu gösteriyor. Bu boya sayesinde tek seferde kızıldan da kurtulabildim.. Saçımdaki kızılı kusturup tatlı bi kahveye çevirdi. Boya iyice aktıktan sonra saç tonunuzun oldukça açıldığını göreceksiniz, o zamana kadar bu renkten sıkılmış da olursanız üzerine ister daha açık ister daha koyu bir renk de yapabilirsniz. Açık renkler de tutuyor çünkü akmış halinin üzerine. Çok güzel, tavsiye ederim.

arkadaşşıımm sakınnnnnn browni çikolatayı boyamayın ben boyadım simsiyah oldu karar sizin saçlarım biraz koyu renkti zaten bide üstüne boyayınca bunu siyah oldu sonra sonra rengi aktı ama siyah bariz

konu baya eskiymiş ama yeni konu açıp yer işgal etmemek adına sorayım dedim, palettenin kutusunun üzerindeki gibi mi oluyo bitter mocha tam olarak, koyu kahve üstüne sütlü kahve boyamıştım baya bi aktı 3 ay geçti en son boyamamın üstünden, güzel olur mu ki acaba ya, bu arada bu rengi de baya araştırdım internette resmi bile yok doru düzgün numarası 4-57 :26:

Son düzenleyen: Moderatör:
konu baya eskiymiş ama yeni konu açıp yer işgal etmemek adına sorayım dedim, palettenin kutusunun üzerindeki gibi mi oluyo bitter mocha tam olarak, koyu kahve üstüne sütlü kahve boyamıştım baya bi aktı 3 ay geçti en son boyamamın üstünden, güzel olur mu ki acaba ya, bu arada bu rengi de baya araştırdım internette resmi bile yok doru düzgün numarası 4-57 :26:

merhaba;

ben cok arayıp cevap bulamamıstım,size ve bitter mocha düsünenlere yardımcı olmak istedim.

ben cok begenerek aldıgım bitter mocha (palette 4-57)yı 2 gün önce boyadım ve sonuc husran ...sacım patlıcan moru gibi alakasız bir renk oldu yani kutuda ki resimle alakası yok kesınlıkle zaten boya renginin ismi ve kutudaki resim kafamda soru ısaretı yaratmıstı, tezatlık vardı ... neyse yapılacak birşey yok. bitter mocha düşünenlere duyurulur..

6 ay önce mocca boyamıştım her gören hayran kaldı rengine ben de sevmiştim bir de palettenin altın pırıltılı çikolata var onun rengi de çok hoş

Şaçlarımın aşağısı açıktı, üstlerden ise 15-20 cm kadar kendi saçlarım uzamıştı :44: açık olan kısımları parıltılı monicaya boyadım :KK56: çokkkkkkkkkkkkkkkk güzel oldu .

Son düzenleme:
X