mide ağrısı!!!

mosii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
6
0
40
arkadaşlar yaardım edin 7 haftalık hamileyim ve mide ağrısından ölücem.bu ağrı olmasa kusmaya razıyım hep yanıyo ne yesem ekşime oluyor.ağlamaktan yoruldum doktorum normal geçer diyor ama nasıl normal bu hayattan bezdim sizlerin içtiği bir bitki çayı bişey... mideyi rahatlatan kullanan varsa acil cevap
böyle hayal etmemiştim hamileliğiiiii

Gecmis olsun canim. bu gibi mide yanmalari son aylarda baslar genelde. senin ki çok erken baslamis..malesef hiç duymadim neyin gecirdigini. bende oyle cekiyorum bu agrilari: (((
Hamileligin getirdikleri iste..

oy ben ne çektim o mide ağrısından anlatamam sana..uyku diye bişey kalmadı,insan 24 saat kıvranırmı mide ağrısından..ama sanırım 1 hafta kadar sürdü,sonra azaldı ve bulantılarım başladı...6. haftaya kadar hiçbir belirti yoktu..biranda şiddetli mide ağrısı ve yanma başladı..1 hafta sonra da yani 2 gündür yaklaşık,ağrılar azaldı bulantılar başladı..inşallah seninkide öyle geçicidir..

kuru nane ve leblebi yemeyi deneyebilirsin..
belki faydasi olur..
leblebi midedeki fazla suyu aliyor..
kuru nane de bulanti gibi eksimeyi felan da aliyor..
bir kasik kuru nane az su ic uzerine yyut..
insallah iyi gelir..

teşekkür ederim inş dediğiniz gibi olur.bende deneyerek süt buldum ama geçicide olsa 1-2 saat rahatlatıyor.zencefil çayı böğürtlen çayı diyolar ama bu bitki çaaylarında düşük riski oluyormuş güvenemiyorum hiç bişeyee...

ben de aynı sıkıntıyı yaşadım doktorum renn.. diye bir ilaç verdi faydalı oldu bir de limonlu soda tavsiye ederim. soda hazıma yardımcı oluyor ve mideyi rahatlatıyor.

X