Saç Kesim Şekilleri Perçem

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
benim alnım geniş, perçem mi kahkül mü yaptırsam karar veremiyorum.. şöyle alnımı dar gösterecek bi model bulsam süper olcak..

Bana kahkül demode geliyor.80 lerin sanatçıları gibi.Perçem çok daha modern duruyor.benim de yandan ayırdığım perçemlerim var uç kısımları usturayla kesildiği için uçları sağa doğru yatıyor ve hoş duruyor.kaşımın yarım cm üstünde alnım geniş.kaşların görünmesinden yanayım her zaman.kaşımı kapattığında yüzüm yarım gibi görünüyor.gidip kısalttırıyorum.kaydirigubbakcemile3

Son dönemde perçem oldukça moda. Siz de yüzünüze ayrı bir hava katacak perçem kestirmek istiyorsanız bunun için yüzünüze uygun perçem modelini seçmelisiniz.Bunun için öncelikle burun şeklinize göre hareket etmeniz gerekir. Çünkü perçemi gösteren burun şeklinizdir.Burnunuzun baktığı yöne göre perçem şeklinizi seçmelisiniz.

Bunun yanında eğer yüzünüz yuvarlakça perçeminizi mutlaka ortadan ayırarak kullanmalısınız. Eğer perçeminiz uzunsa ve yuvarlak yüzlü iseniz perçeminiz elmacık kemiğinizi örtecek şekilde olmalı. Eğer Uzun yüzlü iseniz yapmanız gereken tek şey perçeminizin boyunu alın boyunuza göre ayarlamak ve yüzünüzü yuvarlak gösterecek perçem modellerini kullanmak.

$percem_modeli_yuz.jpg

X