Saç Kesim Şekilleri Perçem

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

ressamona

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2009
99
0
31
Merhaba arkadaşalr saçıma perçem atırrmaya karr verdim pek model bulamadım perçem saç stillerinin resimlerini paylaşalım burda nolurrrr:eek:

Bende perçem veya kahkül kestrmek istiyorum.. Saçlarım upuzun ve düz hiç kat falan yok bayadır.. ama kat istemiyorum çok çektim kat kestirdiğimde :çok üzgünüm: kısa kalan saçlar hafif dalgalanıyo çünkü kafamçokkarıştı

kat kestirmeden uzun düz saça şu model perçemlerden hangisini tavsiye edersiniz?.. ben de bu modelleri paylaşmış olayım bu arada yerimseniben

kızlar yan perçem denediniz mi hiç? ben 1 senedir yan kullanıyorum ve çok memnunum.rahat ve kullanışlı bi model tavsiye ederim

Ya ben kesince pişman oluyorum ama kestirmek istiyorum napıcam bilmiyorum saçımda kabarık dalgalı zaten

yan perçem dediğimiz zaten normal kahkülün biraz uzamış ve yana doğru fön çekilmişi olmuyo mu?

Bende perçem veya kahkül kestrmek istiyorum.. Saçlarım upuzun ve düz hiç kat falan yok bayadır.. ama kat istemiyorum çok çektim kat kestirdiğimde :çok üzgünüm: kısa kalan saçlar hafif dalgalanıyo çünkü kafamçokkarıştı

kat kestirmeden uzun düz saça şu model perçemlerden hangisini tavsiye edersiniz?.. ben de bu modelleri paylaşmış olayım bu arada yerimseniben

bende tam dediğin gibi istiorum ama kısa olmayacak alnım dar. cameron diaz'ınki güzel duruo o tarzlarda arıom

ben şaçlarımı daha yeni kestirdim ve kesinlikle perçemsiz yapamıyorm ilk zamnlar önüne fln gelioo ama sonraları alışıosun kullanışlı hemde çok hoş görünüoo benm perçemlerm cameron diazınkinden ilk 3. sıradakinden herkesede tavsiye ederim eminm memnun kalırsınız

ilk 3 süper. diğerlerini beğenmedim.
gözlerinize güveniyorsanız şayet yani güzelse gözleriniz perçeminiz hafif kaşın altında olsun 1.resimdeki gibi. bir yerde okumuştum da bunu, dikkati gözlere verirmiş bu tarz perçem.
bir de sakın çok kısa kestirmeyin şekle sokmak zor oluyor.
ayrıca her ne olursa olsun perçemi şekle sokmak için çok uğraşıyorsunuz bunu sakın unutmayın.
benim saçlarım düzdür ve birkaç ay öncesinekadar perçemim vardı ama artık bıktım 2yıldır onunla uğraşmaktan ve uzatmaya başladım

bnm perçemim 7. resimdeki qibi çok memnunum ama uzatmayı düşünüyorum bakımı koLay deqiL banyodan çıktıktan snra havaya dikiLio anLayamadım ndn oLuo -tatlicadiarzu-

O değil de Liv'in gözlerine bittim :)

Konuya dönersek Cameron'nun kahkülü güzelmiş. Tabi onda güzel durmuş ama önemli olan sende nasıl durcağı yerimseniben. Bence sen en iyisi usta bir kuaföre gidip sor bana hangisi yakışır diye

Son düzenleme:
yaa ben hep biirilerinden görüp imrenmişimdirrr..sonra kestirip pişman olmuşumdur hep..ve kestirdikten sonrada bidaha perçem yapmıyca diyorummm ama bi sene sonra yine kesiyorum..bakalım şimdilik iki senedir kestirmedim ama imrenmiyoda deilim ha:)

ben de hep heveslenirim perçem kahkül falan ama kestirince kullanamam pişman olurum.

oooooooooof en yakın arkim kestirmiş ya ben vazgeçtimmm ikiz gibi gezemem :eek:lmaz:

niye ki ya, ikiniz de kahkülsüzken nası oluodusırnaşık şey
100 çeşit kahkül var, farklı bi model yaptırıver sen deyerimseniben
en yakın arkadaşınsa benden gördü özendi de dicek değildir herhalde:hulya:

benim alnım geniş, perçem mi kahkül mü yaptırsam karar veremiyorum.. şöyle alnımı dar gösterecek bi model bulsam süper olcak..

X