Erkeklerin seksi buldugu 10 parfm

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
44
Cacharel Amor Amor Genç-Canlı-Enerji dolu-Tutkulu-Ateşli-Romantik kadının kokusu: Ve kıpkırmızı! Çiftlerin heyecanlı ve neşeli aşk dünyası...

Thierry Mugler Angel Çiçeksi, odunsu, amberli...Çekim alanına sokan, büyüleyici ve çekici bir koku

ArmaniBlack Code Portakal çiçeği yaprağı, yasemin ve portakal Çiçeği Kadınsı, baştan çıkarıcı, göz alıcı

Calvin Klein Obsession Sofistike - gizemli - dişi - eşsiz - egzotik Sarhoş edici çiçeksi oryantal

Carolina Herrera 212 Üst notalarda tahrik edici gül, biber ve bergamot; Orta notalarda gardenya ve sardunya. Tahrik edici. gizemli bir koku.

Chanel Madamoiselle Yasemin ve gül... Kadınsı, seksi, heyecan verici ve genç bir parfüm. Madam Chanel`in modern ruhunu somutlaştırır.

Davidoof Cool Water Ağaçsı, meyveli...Kadınsı bağımsız kendine güvenli, dinamik şehvet dolu taze bir kadın kokusudur.

Christian Dior Hypnotic Poison Başdöndürücü, büyüleyici, hipnotize eden

Lancome Hypnose Ultra feminen, odunsu, şehvetli.

Saf, ışıltılı, elegan kadının kokusu... Çiçeksi, ferah ve ağaçsı

Christian Dior Hypnotic Poison Başdöndürücü, büyüleyici, hipnotize eden

evet kesinlikleeee:hooray:

Son düzenleme:
coguu kokusunu bilmedigimm kokular ama aralarında cok iyi parfümlerde var :)

Bence erkeklerin seksi buldugu daha baska parfümlerde var.Bunlarin arasinda güzellerde var ama okadarda begenilen parfümler degiller bence.

hyponic poisondan nefret ettım ben rakı gbı kokuo bıcok arkadasımda benımle aynı goruste yada bnm tenıme yakısmadı bılemyorum ama tek bildigm 30mllik almıstım dpden aldgm gun attım:KK70:
nurpareye katılıyorum bencede bunların dısında erkeklerın sexy buldugu bıcok parfum var

ben sevdim parfüm zevkini...ağır parfümmleri seviorum ben de

ıyy cool water kadar iğrenç bir aquatik parfüm daha var mıdır acaba şu dünyada. çok kötü çok fena. aftershave gibi

X