Magosa Tıp Merkezi Hst. Dr.Halil İbrahim Tekin

misi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
26
3
Arkadaşlar,Magosa Yaşam Hastanesine gidenler ve Dr.Halil Bey hakkında bilgisi olanlar,gelin burada düşüncelerimizi paylaşalım.Ben kendisiyle görüşmedim ama hakkında olumlu şeyler okudum :ecrin_bebek:

Kimsenin fikri yok anlaşılan...Artık benim fikrim var çünkü geçen gün gittim bizzat gördüm;hiç hoşlanmadım!Halil Bey işi fabrikasyona dökmüş,size 10 dk. zaman ya ayırıyor ya ayırmıyor"bana soracağınız herşeyi hemşireme sorabilirsiniz,benim kadar herşeyi bilir" diyor!Oldu o zaman;sizi hiç rahatsız etmeseydik hemşire hanım yapsın bütün tedavimi demek geldi içimden!!! Kendimi çok rahatsız hissettim ve hiç güven vermedi,TR. de ki doktoruma gitmeye karar verdim sonuçta.

mrb arkadaşlar ben yeniyim aranızda. konu halil bey olunca yazmak istedim.ewet misi arkadaşın dediği gibi aynı kişiliği soğuk bir doktor. ama mesleki açıdan başarısı çok iyiyimiş.bende 3 sfer tüp bebek yaptım tutmadı her hastahane tüp bebek isterken halil ibrahim bey aşılama dedi. şaşırdım.bakalım bu ay yapıcaz aşılamayı olumlu veya olumsuz cvbımı yazarım size

Arkadasim asilamanin sonucunu yazarmisin merakla bekliyorum bende tedavime Halil Ibrahim Beyle devam etmek istiyorumda cevap yazarsan sevinirim

arkadaslar benim ingilterede tandıgım ınfertıl bır cıft vardı.
yasları da ılerı 10 senedir ıngilterede 50 bın pound para harcadıalr bu ıs ıcın. olmadı.en sonunda kıbrısa gıttıler ve ıkızlerı var. kıbrıs bu konuda bayagı bı basarılı. ayrıca ucakta bır ıskoc kadınla tanıstım . kadn kıbrısta yasıyor ve kızkardesının de burada tedavı olup dcocuk sahıbı oldugunu soyledı. onunda yası bayagı bır ılerı. Bılgı olsun dıye anlattım.

arkadaslar benim ingilterede tandıgım ınfertıl bır cıft vardı.
yasları da ılerı 10 senedir ıngilterede 50 bın pound para harcadıalr bu ıs ıcın. olmadı.en sonunda kıbrısa gıttıler ve ıkızlerı var. kıbrıs bu konuda bayagı bı basarılı. ayrıca ucakta bır ıskoc kadınla tanıstım . kadn kıbrısta yasıyor ve kızkardesının de burada tedavı olup dcocuk sahıbı oldugunu soyledı. onunda yası bayagı bır ılerı. Bılgı olsun dıye anlattım.

Kibrista tup bebek fiyatlari nedir bilen varmi arkadaslar?

Dr Halil İbrahim Tekin'in kiniğinde 2 kere IVF uygulaması yaptırdım. Kıbrısta bir çok merkezin bu işi para konusu haline getirip ticarethane mantığında bakıyorum, kıbrısta tedavi olacak arkadaşlara iki kez düşünmelerini isterim

Kibrista tup bebek fiyatlari nedir bilen varmi arkadaslar?

hala merak ediyosanızz söyleyim.ilaç hariç 2500euro yani 5bin artı ilaçlar...oda 6.5 7 civarı.ben halil beye başladım.bu sayfadaki bayanın dediklerini okuyup da gitmiştim.biraz önyargılı yani.ilk gidişimizde çok ilgilendi.para mevzusunu onla hiç konuşmuyosunuz zaten rahim filmi çektircez dedi.oda 400 tl ve bizim bedava çektirebilecegimiz başka kurumada yönlendirdi...biz istemedik.yaniii para meraklısı olsa diye düşündüm tamam hadi çekelim derdi.yine tahlil içinde orayada gidebilirsiniz dedi.biz yine istemedik.ama klinik olarak rahatlar.bi test sonucunu 2 gün sonra hbr verdiler.bende hemşirenin num aldım artık direk ararım diye..uzun protoköl yapıldı.bide adet olunca gel dediler.ama türkiyede yaptırdıgımda drum uzun uzun anlatmıştı.neler yapacagını.bu dr hemen ok adet olunca bekliyoruz dedi.okadar.hani türkiyede devlet hastanesinde kadın duna gidersinde okadar saat dr beklersin dr 5 dk ayırırya sana öyle oldu.ama napalım en iyi dr bu burda....umarım sonraki gidişlerimizde biraz daha ilgi olur..

Bende Halıl Ibrahım bey ın hastasıyım ve su anda 4 aylık bır kızım var
5 kere farklı merkezlerde tup bebek denedım hıc hamıle bıle kalamadım 5.de halıl bey ıle tanıstım ılk denemede hamıle kaldım ancak kımyasak gebelık yasadım ama benım ıcın hamıle kalmak bıle mucızeydı 6. denememde yıne hamıle kaldım 5 kere kalamamıstım bu bır mucızeydı ama buda dıs gebelıkle sonuclandı Ibrahım beyde 7. denememde kızıma kavustum Dr cok yogun zaten hemsırelerıde cok bılgılı ıstedıgınız dk tel ulasıyorsunz cok yogun oldugu ıcın fazla vakıt harcayamayabılır sızlere ama ısını bılıyor onemlı olanda bu degılmı zaten sıddetle tavsıye edıyorum herkese ayrıca baska merkezlerde deneyıpte anne olamayan bırsuru ınsanla tanıstım su anda hepsı hamıle kaldılar Ibrahım bey tsk ederız sıze

kızlar bend edüşünüyorum..olumlu yazıda var olumsuzda var..netice alan arkadaslar varmı

bırıncı ıvf baska klınıkte yaptırdım hazırlanışımdan dönör secimine kadar hersey berbattı 2011 agustosunda klınıkte zaten çok şaşalı bır yer degıl HALIL IBRAHIM BEYIN klınıgı tum standartları ve iso içerısınde barındırıyoor yuksek başarısı ve kışıye özel tedavi şeklıyle tum çocuk hasretını çeken ınsanları mutlu edıyor para ıle işi yook o gerçekten işinde bır numara ben onun klınıgınde tedavı gordum ve çok memnun kaldım.HERKESE TAVSİYE EDERİM

bırıncı ıvf baska klınıkte yaptırdım hazırlanışımdan dönör secimine kadar hersey berbattı 2011 agustosunda klınıkte zaten çok şaşalı bır yer degıl HALIL IBRAHIM BEYIN klınıgı tum standartları ve iso içerısınde barındırıyoor yuksek başarısı ve kışıye özel tedavi şeklıyle tum çocuk hasretını çeken ınsanları mutlu edıyor para ıle işi yook o gerçekten işinde bır numara ben onun klınıgınde tedavı gordum ve çok memnun kaldım.HERKESE TAVSİYE EDERİM

onun klınıgınde tedavı olmak harıka bişeeeeeeeeeeeeeee HALIL BEY KADAR INSAFLI IYI BIR DOKTOR TANIMADIM VE İŞİNDE HIT HALIL BEY gozu kapalı gıdınnnnnnnnn kızıma kavuşmama az kaldı 7 senedır tup bebek yolunda koşturdum tek umut veren HALIL BEY SENI ANA YAPACAM DEDI BU KLINIKTEN anne yapmadan bırakmıyacam dedı ve ılk sperm donosyonun parasını aldı ıkıncı denemenın parasını almadı o ınsalcıl ve ıyı nıyetli bır hekım omur boyu arkasındayımmmmmmmmmmmmm kıbrısta onun uzerıne merkez tanımam

benimde sizlere bi sorum olacaktı bende halil.i.t beye gitmek istiyorum acaba dr sadece tüp bebek mi uyguluyor ? normal tedavi yapmıyor mu? cvp verin lütfen şimdiden tşkrlr

benimde sizlere bi sorum olacaktı bende halil.i.t beye gitmek istiyorum acaba dr sadece tüp bebek mi uyguluyor ? normal tedavi yapmıyor mu? cvp verin lütfen şimdiden tşkrlr

merhaba canım normal tedavi derken ne gibi tedavi canım ameliyat falan gibimi?

Merhaba ben bişey danışmak istiyorum ben gitmedim o hastaneye ben 4 aylık evliyim ama hiç adet olamıyorum evlendigimde ilk 3 ay olmadım daha sonra hastanede söktürücü verdiler ama ben kekik suyuyla oldum ama az oldum öyle çok olmadım bu ayda 20 gün gecikti test yaptık çıkmadı doktor bişeyin yok dedi niye adet olmadığımı söylemedi sordum ama bişeyin yok dedi sence neden adet olamıyorum adet olmadığım içinde çocuğum olmuyo doktor adet düzenleyici veririm ama çocuğun olmaz dedi bende almadim

Ben Halil İbrahim tekin sayesinde şu an hamileyim 🙏🏻😊🧿 çok çok iyi bir doktor kaç dakika gördüğüm de mühim değil tüm kontak hemşire ile yürüttüm. Hemşireler zaten Halil bey ile koordine çalışıyorlar. Embriyologları da çok iyi. Paragöz kesinlikle değil bana yumurta bulana kadar indirim yapmıştı tekrar tekrar gittiğim Opularda. Türkiye'de henüz tüp bebek olayı yeniyken halil bey kıbrısta hastane kurmuştu. Tecrübesi buradakilerin 20 sene öncesine gidiyor. Ben çok güvendim sağolsun çok mutlu olduk sonuca da ❤️

Ben Halil İbrahim tekin sayesinde şu an hamileyim 🙏🏻😊🧿 çok çok iyi bir doktor kaç dakika gördüğüm de mühim değil tüm kontak hemşire ile yürüttüm. Hemşireler zaten Halil bey ile koordine çalışıyorlar. Embriyologları da çok iyi. Paragöz kesinlikle değil bana yumurta bulana kadar indirim yapmıştı tekrar tekrar gittiğim Opularda. Türkiye'de henüz tüp bebek olayı yeniyken halil bey kıbrısta hastane kurmuştu. Tecrübesi buradakilerin 20 sene öncesine gidiyor. Ben çok güvendim sağolsun çok mutlu olduk sonuca da ❤️
Bizde diger ay düşünüyoruz ama cok düşünüyorum ya olmaz diye çok kafaya taktım bu ay esim gitdip testleri yaptiracak ve micro amaleti olacak egerki olmulu olursa bende gitdicegim

X