Pet Şişeden Avize Yapımı

bizsizegeldikbitlendik

Defne'nin anasııııı :))
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
2.114
14
Kadınlarda tam sonbahar ve ilbahar dönemlerinde böyle bişeyler üretmek, evdeki fazlalıkları değerlendirme isteği doğuyor sanki, yapıyoruz yaptıkçada mutlu oluyoruz, kendimizi oyalıyoruz ama ortayada güzel şeyler çıkarıyoruz. Yapamadığımız zamanda (benim patlak balonum gibi mesela) çok üzülüyoruz :KK43:(

bunu ben yapmadım ama internette dolaşırken gördüm insanlar yapmış yakıştırmış biz neden yapmıyalım dimi :lepi: bilmiyorum ben evime böyle bişeyi avize diye takarmıyım takarsam bile eve gelen misafirlerim manyak bu kadın delirmiş gözüyle bakarlarmı onuda bilemiyorum ama hoş bir görüntüsü var dimi bayanlar. :smiley-cool:

Pet şişelerin popolarını kesip sallandırmışlar avize yapmışlar. :teytey:
85422289hn2.jpg

76060555wa4.jpg

48519483yc9.jpg

aslında guzel fikir, denenebilir
tabiki birebir aynısı değilde, fikir geliştirilebilir
mesela pet şişelerin altı kesildikten sonra ısıya tutup çiçek şekili verilir sonrada akrilik boyayla boyanır oraya kimsenin pet şişe olduğunu anlamayacağı bir çiçek çıkar sonra bunları aynı teknikle ister avize yaparsın ister ruzgar gulu yada kapı sus, hayal gucune kalmış.. hee bide o kadar pet şişe biriktirecek sabır lazım insanda :))
paylaştığın için teşekkurler canım

bunu ve bunun bı degısıgını kola sıselerınden yapılmısını aylaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrr önce yabaqncı bı hobı sıtesınde gordum o gun bugundur bırıktırıyorum yeterlı sayıya hala gelemedık ( kı ben asırı kola tuketırım ) o bundan dahada guzel resmını eklerım gorursunuz :)

lamparacarmelablo-thumbnail.jpg

Bu plastik siselerden yapilan avize modeli için 18 sise kullanmislar.Minik kare ve dikdortgenler kesip, eklemek içinse buzdolabi posetlerinin tellerini kullanmislar hepsi bu kadar:KK66:

X