Çocuk Hastalıkları Göbek Düştükten Kaçgün Sonra Kurur

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Sezen

O, Artık Anne:))
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.268
17
bugün bebeğim 11. gününe girdi dün gece göbeğimiz düştü
doktorumuz zaten alkol vermişti alkolle pansuman yapıyoruz
yalnız tam göbeğinin ortası beyaz ve hala ıslak ne zaman kuruycak doktorumuz o beyaz bölgeye alkol sürmemi söyledi sürüyorum ve biran önce kurumasını istiyorum oğlumu rahat rahat yıkamak istiyorum :emir_bebek:

banyol olunca uykusuda düzene giricektir
her gecen gün uykusu dahada pürüzleşiyo kafamçokkarıştı

benim oğlumun göbeğinin kuruması 1 haftayı buldu. sonrasında rahat yıkadım.

sanırım düştükten sonra 2 gün bekliyorsun ondan sonra yıkıyorsun

kızım doğduktan itibaren hergün yıkadık. doktora da sorduk göbek bağı konusunda sorun olmaz mı diye o da alakası yok dedi. bizim 4. gün düştü göbek bağı.. alkolle temizledik. her yıkamada da temziliyoduk zaten. gazlı bezle siliyoduk, bezini de dikkatli katlamak gerekiyo. bizim ki çokk az kanamıştı.. ya ıkınmaktan, ya da bez geldiğinden olabilir...

göbeğimiz düşeli 3 gün oldu demin kontrolden geldik göbeğimde sorun varmış doktor göbeği koterize edicez dedi ( yani halk dilince yakıcakmış ) popomuzda kasığımızda göbek etrafında filan hafif yaralarımız vardı su toplamıştı onlar iyileşmiş sayılır ama tam iyileşmediği için şuan göbeği yakamıyorum dedi bayramdan sonra gidicez yakıcak o zaman kadar oğlumu yıkmaıcam
sadece kaynamış ılımış suya 1 kapak batikon döküp vücudunu vurdurma yöntemi ile siliyorum
banyo yapamadığımız için uyku sorunumuz var

BEBEĞıNıN GÖBEĞıNı YAKTIRABLAR VARSA LÜTFEN BıLGıLENDıRSıN

geçmiş olsun bebeğine canım... başka bir topik açıp sorsan daha çok kişi görebilir konuyu...

X