rüyada bebek emzirmek

aysenur41

Hoşgeldin bebişim..
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
81
1
arkadaşlar dün gece rüyamda bebek emzirdiğimi gördüm.göğsümden çok miktarda süt akıyordu ve bir bebek emiyordu.uyandığımda çok etkilendim.acaba hamilemiyim diye düşündüm.adetime 10 gün kaldı.bu rüyaya yorum yaparmısınız?sizcede hamile olabilirmiyim.

bende 1 keresinde öyle bir rüya görmüştüm bir bebek emziriyordum uyandığımda bende çok etkilenmiştim ama maalesef gebe değildim halende değilim ama inş sen hamilesindir.

seni etkilelemek istemem ama ben hamileyken böyle bir rüya görmüştüm birkaç gün içinde düşük yaptım. rüyadan çok etkilenmiştim ama rüyayada bağlamak yanlış olur galiba...

cnm rabbim rüyalarını hayra çıkarsın inşallah ama bu tarz güzel rüyalar anlatılmaz sen neye yorumlarsan ona çıkar başkası senin gibi olmaz sen ne istediğini bizden daha iyi bilirsin o yüzden bu tarz rüyalarını kimse ile paylaşma bende hamiş kaldıgım ay böyle rüyalar çok görmüştüm inşallah sende bu mucize yi mübarek ayda yaşarsın

bizde bebek hazırlıklarına başladık. ve bende rüyamda bebek emzirdiğimi gördüm . galiba etkisinde kalıyoruz.

bende çok bebek istediğim için bu rüyanın aynını görmüştüm, süt taşıyordu adeta göğsümden ve tıpkı bana benzeyen bir kız bebek emiyordu doya doya..
üzerinden 6 ay geçti ve ben şimdi hamileyim! şimdi merakla cinsiyetini bekliyorum bakalım kız mı olacak ve bana mı benzeyecek???CADIARZU

emzirmeyi bilmiyorum canim ama bende bebek sevdigimi görmüstüm hamile yorumu yapilmisti..ve evet gördügümde hamileymisim..

ya kızlar rüyamda tuhaf şeyler gördüm daha önceden bebek emzirirken gördüm kendimi ama hamile olmadım.
rüyamda küçük küçük timsah yavruları varmış evimde çok saldırganlar herkesin bi tarafını ıssırıyorlar eşiminde çenesini ıssırdılar ama eşim kendini kurtardı sonra nasıl oluyor bilmiyorum bu timsah yavruları uzaylılara dönüşüyor kocaman hemde uzaylı tipini biliyorsunuz aynen öyle oluyorlar işte ve evimde yaşanıyor bunlar bende diyorumki rüyamda bunlar 3 harfli sonra evime alt komşum ve sahibim geliyor ve ben 4 dolanıyorum içecek olarak ne ikram edeceğim evde birşey yok diye ama hemen gidiyorlar eşime diyorumki bunlar niye saldırmıyorlar diyorki onlar görmüyorlar sonra diyorumki ne olursa olsun yatak odamdan dışarı çıkmam diyorum eşimde gidiyor diğer odadan kablo bilgisayar tv falan getiriyor ve yatak odasına kuruyor bende artık bilgisayardanmı tvden mi bilmiyorum bir yarışmaya katılıyorum ve tel ile konuşarak soruları yanıtlıyorum ödülde en kısa zamanda yapana 2 bin 2.ye bin tl 3.ye 500 liralık cep telefonu hediye ben 3. oluyorum ve cep telefonunu alıyorum ancak satma derdine düşüyorum ama sonra uyandım.
anlamlarına baktım uzaylı görmek iyi 3 harfli kötü cep telefonuda çok güzel haber almak demekmiş inş hamile olduğumun haberini alırım.

cnm rabbim rüyalarını hayra çıkarsın inşallah ama bu tarz güzel rüyalar anlatılmaz sen neye yorumlarsan ona çıkar başkası senin gibi olmaz sen ne istediğini bizden daha iyi bilirsin o yüzden bu tarz rüyalarını kimse ile paylaşma bende hamiş kaldıgım ay böyle rüyalar çok görmüştüm inşallah sende bu mucize yi mübarek ayda yaşarsın

güzel dileklerin için sagol canım.inş.güzel haberi alırım

X