Saç Rengi ve Saç Boyama canlı ve parlak koyu kahve tonlarını hangi boyayla boyamalıyım

tugba59

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
143
1
kızlar merhaba,
siyah gibi durmayan(çünkü genelde kolestonunun faaln koyu kahvesiyle boyayınca siyah oluyo) saçı parlak göstericek koyu kahve tonları istiyorum saçımı acaba hangi marka en güzelidir..çünkü palette kahveyle boyuyorum çok mat yapıo saçımı..ben daha canlı olsun istiyorum..

lorealden ben çok memnunum, kahveleri yeni çıktı sanırım eminim çok canlı hoş dururlar

loreal in casting serilerinimi diosun cnm..işte ondada acaba çikolata brownie mi daha güzel olur yoksa çikolatsı mı karar veremedim..bide boyarım siyah gibi olursa yıkılırım valla.

casting çok hoştu ya, mis gibi kokuyor boyarken, sonrasında da hep kremli gibi saç. ama amonyaksız olduğu için saça çok derin işlemez sanıyorum, yine de benim akmamıştı kalıcıydı diyebilirim. brownie daha koyu olur ama siyah gibi olacağını sanmam hiç

bencede canım ışıltılı yap çünkü hepsi siyah gibi olur akana kadar..

Güvendiğim tek marka var. O da Bıoblas color&more oldukça kaliteli ve güzel. Zaten sürekli bu boya ile saçlarını boyarsan boya, fön vs.. olan dökülmelerini de önlüyor. Aynı zamanda yeni saç oluşumlarını da destekliyor.

X