Saç Rengi ve Saç Boyama Bakırlık olan saçıma ışıltılı kahve ve sarı yapsam karamel olur mu

turuncuda olabilir canım çünkü saçında bakırlık var ve karamelde katcaksın..kuaförde boyat bence saçlarına boşuna zarar verme

bakır çok tuaf bi renk canım bi ara ben yapmıştım ne renge boyattıysam hep alttan çıktı gösterdi kendini en sonunda gittim koyu kestane yaptırdım kurtulmak için sen bide kendin boyucaksın riskli yani..ama sarı ve ışıltılı kahve karamel olur evett..saçında öyle çok bakırlık yoksa denemeyede değer yani

sorma yaa ne belalı renkmiş.. ben koyu kızıldan döndüm açıldı, ancak bu kadar gitti kızllık. küllü de boyandı ama yok, akıyo küllü, yine bakır çıkıyo. napıcam ben :KK43:

bakırlık altta kalsın diyelim. üstüne bu karışımdan boyasam, muhtemelen bakır tamamen gitmez.. ama bikaç kere aynı renge boyarsam da bakır kaybolmaz mı.. yavaş yavaş karamel olmaz mı.. olsun lütfennn :''(

valla canım bende karamel yaptım 2hafta dayanmadı hemen gösterdi kendini sonra bekledim yine yaptrıdım yine çıktı bakırlarım en son açık kahve yaptım oda fazla dayanmadı yada benim saçım fazla tutmuyo boyayı şuan koyu kestane bi tek bunda çıkmadı sıkıyosa çıksın bukadar koyu rengin içinden kaydirigubbakcemile3

bencede güsel bi renk çıkar ortaya canım ayy bendemi öle yapsam acaba benm saçım çok açık ama bakın resimde eklim sizce bu saça nası olur.canım k.bakma senn konunun üstüne yazmış oldum ama bi daha aynı renkler için konu açmim:kedi:

Eklentiler

• $13579-0427.jpg
    $13579-0427.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 69
yok tatlım ya resimdeki gibi benm saçlarım altına koydum resim nası oluur acaba sen karar werdinmi boyucakmısın?

cnm bence çok güzel olmuş ben de düşünüyodum nasıl bi renk olur diye sarıyı 1 tüpmü koydun 9 .00 mı cnm merak ettim gerçekten parlak bi renk oldumu bide önceki bakır rengin koyumuydu baya tşk ederim şimdiden

çok koyu değildi bakırlık. kolestonla boyadım, o koyu çıkıo, başka marka olsa daha açık olurdu. bakırlığı kapatsın diye koyuyla, koleston aldım
ama formül süper ışıltılı karamel isteyenlere. yarım ışıltılı kahve+bir tüp 9.0 sarı.
ama saçım çok işlemden geçti benim, altta küllü kumral var falan, taaa koyu kızıl viyoleden çevirdim. daha az işlemli saçta bu boya süper tutar.
benim ancak bir iki kere daha boyarsam oturur

X