Işte istanbul avrupa yakası resimleri:))))))

zynp.ZEYNEP

KOKOŞ BERRA 'M
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
4.981
9
43
pek bir kalabalıktık resimler sığmayabilir kızlar...şaka bir yana wrose arkadaşımızdan başka gelen olmadı...ama olsun çok cana yakın bir arkadaşımız kendileri muhabbeti çok güzeldi...tanışdığımıza memnun oldum wrose canım..

img0943fn.jpg

zeynep , wrose ve oğluşu
img0944c.jpg

img0945n.jpg

img0947my.jpg

wrose ve oğluşu murat

img0942l.jpg

img0941q.jpg

ben ve oğlum

img0940zv.jpg

wrose ve oğluşu

img0946lz.jpg

oğluşum ve ben ...bu arada teyzeleri resimleri paşam çekti...

Son düzenleme:
oy oy oy çok dadlusunuuz...
wrose canım maşallah oğluşuna canım tabii içindeki meleklere de maşallah :nazar:

ay ben sizi yirimm
keşke gelebilome imkanım olsaydı benim de..
kadir has benim için özel yerlerden e siz de öylesiniz bi düşünün artık nası içimde kaldığını..
üniden mezun olacağım sene bahçelieverde bi öğrenci evinde kalmıştım o sene üstüne bide nişanlanınca hergün kadir hasta o oturduğunuz yerin karşısındagörünen haribocudan haribo alır dönerdik:asigim:

oy oy oy çok dadlusunuuz...
wrose canım maşallah oğluşuna canım tabii içindeki meleklere de maşallah :nazar:

teşekkürler hayatım...

ay ben sizi yirimm
keşke gelebilome imkanım olsaydı benim de..
kadir has benim için özel yerlerden e siz de öylesiniz bi düşünün artık nası içimde kaldığını..
üniden mezun olacağım sene bahçelieverde bi öğrenci evinde kalmıştım o sene üstüne bide nişanlanınca hergün kadir hasta o oturduğunuz yerin karşısındagörünen haribocudan haribo alır dönerdik:asigim:

keşke gelebilseydin canım..ama bilseydik senin haribo sevdiğini alıp yollardık sana...

ahh yawrumm kalabalıktan masalara sığmamışsınızz :)))) maşallahh..oğluşlara da maşallahhh:))

ahh yawrumm kalabalıktan masalara sığmamışsınızz :)))) maşallahh..oğluşlara da maşallahhh:))

sorma canım bir ara kadir hası kapatmayı bile düşündük...düne kadar herkes geliyodu ama hepsinin bir mazereti çıktı malesef..olsun inşallah bebiklerle bi dahakine

zeynepciğim gelmişte resimler eklemiş bilee opuyorumnanaktan
tanıştığıma çookk memnun oldumm zeynep çok tatlı birii inşş kısmet olurda kendi kadar tatlı kızıylada görüşmek nasip olur bizee
benim yaramaz hiç durmadıı haylaz gelince uykuya daldı hemen nerdeyse bende uyuyacaktım :))
amazon, pembeinci ve kuzurlarım kısmet olmadı görüşmek bi dahaki sefer inşşş

teşekkürler hayatım...

keşke gelebilseydin canım..ama bilseydik senin haribo sevdiğini alıp yollardık sana...

oyy düşünmen yeter:kedi:
çok uzak,kocik artık uzun yola yollamıyor yoksa kesin gelirdim
ama şu bebiklerimiz bi gelsin hayırlısıyla bi meydana çıksınlar toparlansınlar istanbul avrpua ve anadolu yakasını sallayan mütiş bi buluma gerçekleştiririrz ALLAHın da izniyle..:sm_cool:

harikasınız :nazar:zeynepcım yannızda olmayı en çok ben ıstedım ama napalım bızım zıllı durmuyo dunden berı ben gelecem dıe tutturmuş erken dıyoruz inşallah bızı dınler .nst yı girdım bıraz sancı varmiş ilaç kullanacaz şimcık.

oyyy çok tatlsınız yaa ne güzel yanınızda oğluşlarınız göbüşünüzde meleklerinizz maşallahhhhhh

zeynepciğim gelmişte resimler eklemiş bilee opuyorumnanaktan
tanıştığıma çookk memnun oldumm zeynep çok tatlı birii inşş kısmet olurda kendi kadar tatlı kızıylada görüşmek nasip olur bizee
benim yaramaz hiç durmadıı haylaz gelince uykuya daldı hemen nerdeyse bende uyuyacaktım :))
amazon, pembeinci ve kuzurlarım kısmet olmadı görüşmek bi dahaki sefer inşşş

sende çok tatlısın canım...yaramazlar bize pek nefes aldırmadılar ama olsun yinede güzeldi...yavrum demek derdi uykuymuş ama belliydi uykusunun olduğu...:ecrin_bebek:

oyy düşünmen yeter:kedi:
çok uzak,kocik artık uzun yola yollamıyor yoksa kesin gelirdim
ama şu bebiklerimiz bi gelsin hayırlısıyla bi meydana çıksınlar toparlansınlar istanbul avrpua ve anadolu yakasını sallayan mütiş bi buluma gerçekleştiririrz ALLAHın da izniyle..:sm_cool:

inşallah canım daha güzel olur öyle...

harikasınız :nazar:zeynepcım yannızda olmayı en çok ben ıstedım ama napalım bızım zıllı durmuyo dunden berı ben gelecem dıe tutturmuş erken dıyoruz inşallah bızı dınler .nst yı girdım bıraz sancı varmiş ilaç kullanacaz şimcık.

aman canım dursun birazcık daha yerinde..bende bu sabah girdim nst ye bendede sancı çıktı birazcık...

oyyy çok tatlsınız yaa ne güzel yanınızda oğluşlarınız göbüşünüzde meleklerinizz maşallahhhhhh

inşallah sizlerde yanlarınıza yavrularınızı karınlarınıza bebeklerinizi aldığınız günleri görürsünüz canım..

iki hamiş ve yakışıklı oğluşlarınızla süper gözüküosunuz...oğluşlarınızda nasılda yakışıklı maşallah...sizede maşallahh.....:nazar:

ayol burası kadir has değil miii,
ben hemen arkada oturuyorum,
pc m bozuktu,hiç haberim olmadııı :KK43:..

ayy ben sizi yerim yaa ne güzel buluşmuşunuz almışınızda oğluşlarıı yanınıza bide prensesler içinizde işte bak ne güzel gayet kalabalıksınız işte zemuszemus opuyorumnanaktan

X