Kan testi negatif olup sonradan pozitif olan var mıııııııııı ???

FASULYA

Kuzum Sana Emanet Rabbim
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
7.255
0
39
kıslar merhabaaa
benim adetim 10 gün geçti
3 gün geçince kanda gebelik testi yaptırdım 0,37 çıktı sonuç yani negatif. ama daha adet olmadım çok mide bulantım ve gaz problemim var . Geç döllenme olabilirmi benim gibi ilkten negatif çıkan sonrapozitifi gören var mı. Nolur acil cvp verin arkadaşlar.

nurcum daha önce vardı bu konu veee birsürü böle sey yasayan insan vardı inş hamişsindir canım

benimde yarın regl olmam gerekiyor ve negatif çıktı 0,100 yani..
bende de gaz problemi mide bulantısı ve kasığımda garip kasılmalar oldu ama bunlarda psikolojikte olabiliyormuş
umarım hamilesindir bazen kan testi için ilişkiden 10 gün sonrası doğru sonuç veriyormuş. belki testten sonraki ilişkilerden birinde hamile kalmış olabilrisin

Merhabalar, ben daha yeni katılıyorum aranıza.
04.09.2009 tarihinde idrar yollarında üşütmem nedeniyle ilaç kullanmam gerekiyordu.
Bu yüzden hastane de önce gebelik testi yapılmasını söyledim.2,00 değer çıktı.
Yani gebelik kesinlikle yok dediler ve antibiyotik verdiler. Yanlız bir hafta içinde bedenimde rahatsızlık ve kırgınlı hafif bulantı devam etti.Bu yüzden içime şüphe düştü. Eşimle birlikte iki gü önce tekrar testi yeniledik 207,00 gibi bir değer çıktı.Yani gebeymişim :)
Geç döllenme oldu sanırım.Doktorumuz daha keseyi göremedi fakat ilaçlar umarım bir zararı olmaz.

Arkadaşlar ben regl ime 1 hafta kala kan testi yaptırmıştım negatifti.. çok üzülmüştüm.. ama hamileymişim.. regl günümde idrar testiyle öğrendim.hemen ardından kan testi yaptırdım ve mutlu haberi aldım.. çok önceden test yaptırmayın.. insan sonra çok üzülüyor.. allah isteyen herkese nasip etsin..

04.09.2009 tarihinde idrar yollarında üşütmem nedeniyle ilaç kullanmam gerekiyordu.
Yani gebelik kesinlikle yok dediler ve antibiyotik verdiler. Yanlız bir hafta içinde bedenimde rahatsızlık ve kırgınlı hafif bulantı devam etti.Bu yüzden içime şüphe düştü. Eşimle birlikte iki gü önce tekrar testi yeniledik 207,00 gibi bir değer çıktı.Yani gebeymişim :)
Geç döllenme oldu sanırım.Doktorumuz daha keseyi göremedi fakat ilaçlar umarım bir zararı olmaz.

hoşgeldin canım
senin ilk kan testinde adetin geçmişmiydi negatif çıktı
benim durum daha farklı benim 3 gün geçince gittm test yaptırdım 0,37 çıktı
dahada adet olmadım canım
13 üncü günüm bugün

inşallah olmaz canım Allah hayırlısıyla sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah

canım çok teşekkür ederim öncelikle.
kan testi yaptırdığımda daha adetime 4 -5 gün gibi bir süre vardı.
ıçinde bir şüphe varsa canım ne olur ne olmaz bence tekrar testini yenilemelisin.:)

selam kızlar bende 3 gün geciktim test yaptım ama sonuş negatif..ilaç kullandığım için adetlerim hiç sekmezdii....sizce ne yapmalıyımmm:KK43:

bende aynı durumdayım benim adetim de 4 gün geçti.test yaptım negatif çıktı acaba geç döllenme olabilirmi ama kan testi yaptırmadım.idrar testinde diğer gebeliklerimde iki gün içinde belli olmuştu bunda olmadı bilmiyorum acaba oruç tutuyoruz o yüzden nezaman yapmalıyız

kıslar bance kan testi yaptırın derim ben
bende yaptıracaktım bugün çok sancım var adet olcak gibiyim ondan yaptırmıcam
mevsimsel olabiliyomuş gecikmeler

benimde adetim 4 gün gecikti bu gün kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı malesef:KK43:((adet olacağıma dairde bi belirti yok buradan bana umut verecek bunu yaşamış sonucunda hamile çıkmış arkadaşlarlar varmı acaba buna çok ihtiyacım var...

benimde adetim 4 gün gecikti bu gün kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı malesef:KK43:((adet olacağıma dairde bi belirti yok buradan bana umut verecek bunu yaşamış sonucunda hamile çıkmış arkadaşlarlar varmı acaba buna çok ihtiyacım var...

BENİMDE BUGÜN 14 ÜNCÜ GÜN
VE HALA ADET OLMADIM KAN TESTİM NEGATİF CANIM
BEKLEMEDEYİM
KEŞKE YARDIMCI OLABİLSEM AMA BENDE SENİN GİBİYİM CANIM
ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH :emir_bebek: :ecrin_bebek:

BENİMDE BUGÜN 14 ÜNCÜ GÜN
VE HALA ADET OLMADIM KAN TESTİM NEGATİF CANIM
BEKLEMEDEYİM
KEŞKE YARDIMCI OLABİLSEM AMA BENDE SENİN GİBİYİM CANIM
ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH :emir_bebek: :ecrin_bebek:

amiiin canım allah hepimizin gönlüne göre versin bilemiyorum bende ilk kez oluyor böle günün geçmesi o yüzden çok heyecanlanmıştım ama malesef test negatif çıktı.inan içimdeki umudu bir türlü atamıyorum eğer hamile değilsem gelsin artık şu kırmızılar gerçekten çok zormuş bu belirsizlik:nazar:

merhaba...
ne zaman google a bir sorumu yazsam yanıtlarını hep buradan buluyorum.o yuzden uye olsam daha iyi olacak diye dusundum...
benmde adetim 4 gun gecikti.bugun test yaptırdım sonuc 0.01 kesinlikle negatif yani:/ama bu baslıgı görunce yeniden ümitlendim.demek ornekleri varmıs bu gibi durumların...yine de çok canım sıkkın sonucu aldıgımdan beri gercekten beklemek cok zor:/ bayramdan sonraya kadar bekleyeceğim hala bişi olmazsa doktora muayeneye gitmeye karar verdim.hem belki o zaman kadar bi değişiklik olur:çok üzgünüm:

merhaba...
ne zaman google a bir sorumu yazsam yanıtlarını hep buradan buluyorum.o yuzden uye olsam daha iyi olacak diye dusundum...
benmde adetim 4 gun gecikti.bugun test yaptırdım sonuc 0.01 kesinlikle negatif yani:/ama bu baslıgı görunce yeniden ümitlendim.demek ornekleri varmıs bu gibi durumların...yine de çok canım sıkkın sonucu aldıgımdan beri gercekten beklemek cok zor:/ bayramdan sonraya kadar bekleyeceğim hala bişi olmazsa doktora muayeneye gitmeye karar verdim.hem belki o zaman kadar bi değişiklik olur:çok üzgünüm:

hoşgeldin aramıza canım
bende 3 gün geçince yaptırmıştım negatifte
adet oldum dün
yani çok nadir oluyo negatif olupta yanlış olması sonucun
buna bir kere daha inanadım
inşallah hamişsindir :CüvCüv:

amiiin canım allah hepimizin gönlüne göre versin bilemiyorum bende ilk kez oluyor böle günün geçmesi o yüzden çok heyecanlanmıştım ama malesef test negatif çıktı.inan içimdeki umudu bir türlü atamıyorum eğer hamile değilsem gelsin artık şu kırmızılar gerçekten çok zormuş bu belirsizlik:nazar:

canım bende 15. günümde adet oldum nihayet
olmamak çok büyük sıkıntıydı
çok şükür ama inşallah sizlerde bebek vardır

hoşgeldin aramıza canım
bende 3 gün geçince yaptırmıştım negatifte
adet oldum dün
yani çok nadir oluyo negatif olupta yanlış olması sonucun
buna bir kere daha inanadım
inşallah hamişsindir :CüvCüv:

inşallah canım ama dediğin gibi negatif olup yanlıs cıkması cok zor biliyorum:KK43: bir de inanılmaz agrı var kasıkarımda daha once hiç yasamadıgım bi agrı çok telaslıyım yani bir an once hastalansam rahatlayacagım resmen:sinifsinif: neyse sende hastalanmıssın geçmiştir sıkıntın sevindim...bir dahaki aya kaldı artık umutlarımız hayırlısı olsun bakalımkaydirigubbakcemile5

canım bende 15. günümde adet oldum nihayet
olmamak çok büyük sıkıntıydı
çok şükür ama inşallah sizlerde bebek vardır

canım malesef koca bir hüsranla 5.günün sonunda kırmızıları gördüm:a015:artık umutlar başka bahara kaldı ama bu gecikme olayı çok berbat birşeymiş onu anladım ben tecrübesiz olduğumdan annemlere falan söyledim onlarda umutlandı tabi ama birdaha asla böle bi hataya düşmem insan sadece kendisi bilince zorluklar daha çabuk aşılıyo birde onların tesellileri insanın canını daha çok yakıyomafoldumbenumarım önümüzdeki ay güzel haberler duyarız canım:Saruboceq:

X