Işsizim...

pembe82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009
18
0
Merhaba Meltem hanım,
20 gündür İşsizim ve gün geçtikce de özgüven kaybı yaşıyorum.Yeni evliyim ve eşime yansıtmakdan korkuyorum.Gece uyukularımda kaçmaya başladı ne yapmalı ve nasıl düşünmliyim yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca şehir değişikliği yaptım Evlilik sebebiyle ancak burda hiç arkadaşım yok. Dolayısıyla çok yalnızım.:KK43: Bana bi düşünce kapısı aralarsanız çok sevinicem.Teşekkürler...

Aynen ben de bu durumdayım arkadasım.Evlendım ve baska bır sehırdeyım.Arkadasım yoktu bır ıkı tane edınebıldım onlarla da anca ayda yılda bır gorusuyorum.Calısıyordum ısten cıktım.Bunalımdayım resmen.Is basvurularına gıtmeye korkuyorum.Ayrıca sureklı evdeyım.Kayınvalıdemlerle aynı apartmandayım onlarla da oturup dogruduzgun muhabbet edemıyorum altın gunlerı bana gore degıl kendımı ıyıce yaslanmıs gıbı hıssedıyorum.

Merhaba Pembe, her şeyden önce bu kadar geç cevap verdiğim için özür diliyorum. Taşındım. Bu süreçte internet ile ilgili sorun yaşadım.
Durun, daha çok yeni olmuş işten ayrılalı. Paniklemeyin. Önce sakinleşin. Yeni yerinizdeki hayatı keşfedin. Sonrasında iş arayışınızı hızlandırın. Yaşadığınız yerde sosyalleşeceğiniz ortamları keşfedin.
En önemlisi, sakin olun.

X