Adet kanamasını getiren ( söktürücü)

kesinlikle civan perçemi tavsiye ederim direkt söktürüyor, diğer sayfada yazmıştım şuanki durumumu kafayı yiyordum kaç gündür gece içtim sabaha söktürdü maşallah :) rabbime şükürler olsun, azalmasına müsaade etmeden hergün içmeyi düşünüyorum içim temizlenene kadar doktora gittiğimde belli olur iltihabımıda geçirmişse tmm dır allahın izniyle , doktorun hatasını biz çekiyoz :KK43:

Biraz geç olacak ama bir bardak süte yarım tatlı kaşığı tarçını da deneyebilirsiniz. Hergun birkaç hafta boyunca içilebilir.

aktardan çay olacak papatya alınır.çünkü iki çeşidi var.bir yemek kaşığı papatya bir bardak su ilavesi ile kaynatılır.iki yemek kaşığı bal,bir tatlı kaşığı çörek otu ve kaynayan PAPATYALAR bir tabakta macun yapılır.o tabaktaki tüm macun bitirilir ve papatya suyuda içilir.önemli bir rahatsızlığınız yoksa bir günde adetiniz gelir.

ise yarar mi kesin?

Adaçayını çok dikkatli kullanmalısınız etkisi çok güçlü bir bitkidir. adaçayı içiceğiniz zaman antibiyotik vs kullanmayınız .ikisini bir yapıp da sonuç ne mi oldu :confused: Alerji olupta acilde serum yemişliğimiz ve bir düzine iğne yemişliğimizde var :rolleyes:

X