saç kaş ve kirpik dökülmesinden hamiş olduğunu anlayan varmı?

baht

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
547
1
merak ediyorumda bir kaç hamiş böyle anladıklarını söylüyoda benim hiç böyle tahminlerim olmamıştı enterasannnnnnnnnnnnnnnnnnnşakkıdı

yav kıl tüy demeyin vücudumuzun her yeri bize haber verebiliyo şaşılacak bişey değilmiş bazıları insanların suratına bakarak hamiş olduğunu anlıyabiliyomuş bazılarıda kadının burnunun ucunda maviye çalan bir renk olunca anlıyomuş ya bizim bildiğimiz tıbbi gebe belirtilerinin yanında şaşkınlık veriyo ama değişik şekilde hamiş olduğunu anlayanlar var bazı gebelerde hiç bir gebelik belirtisi yaşamadan hamiş kaldıklarını öğrene biliyorlarmış buda koca karı tıbbı neyyyyyyyyyyyyyydelikafadulden:CüvCüv:

demekki doğruluk payı olabiliyo ilginç valla sağol merak etmiştim

walla şekerim bu son zamanlarda benimde saçım çok dökülüyor eğer tutumuşsa yazarım belirti deyinnn zemuszemus

merhaba kızlar benimde bazı belirtilerim var dediğimde anneme kaşın kirpiğin dökülüyomu demişti bende yoktu ama annemin iki hamileliğindede olmuş onunkini hep ordan tahmin etmiş çevresindekiler

can çoğunluk diyosa tıbbi dışı gebelik belirtisi olarak kabul edbiliriz o zaman diymi:lepi:

şaka bi yana benim de acayip dökülüyo ya anam dün senle konuştum sabah tomar tomar saç indi. tabee kendime toz kondurmuyom - zira hamileymişim gibi yapıyom- havalardan falan sonbaharın gelişinden değildir. :icecream: acep hamilemiyim kaydirigubbakcemile3

kızlar benim de çok dökülmeye başladıı bugün günüm pazartesi test yaptırcam inş varsa bebeğim demek ki gerçek

kızlar benim de çok dökülmeye başladıı bugün günüm pazartesi test yaptırcam inş varsa bebeğim demek ki gerçek

hadi gı belkide doğruluk payı yüksektir sen gebe çıkarsan sende kanıtlamış olacan bu belirtiyi hadi hayırlısı:teytey:

evet arkadaşlar saç dökülmesi bi belirti oldu çünkü bendede olmuştu birde ben hamile kaldığım zaman çok kötü rüyalar görüyorum hemde hemen hergün günlük yaşadığım şeyleri rüyada kötü bi şekilde görüyorum hatta 2. hamileliğimi böyle tahmin etmiştim çevremdeki hamile arkadaşlarada sordum ilk aylarında bazıları böyle olduğunu söylüyo ama herkezde olcak diye bişey yok RABBıM isteyen herkeze en kısa zamanda sağlıklı hayırlı himilelik nasip etsin

evet arkadaşlar saç dökülmesi bi belirti oldu çünkü bendede olmuştu birde ben hamile kaldığım zaman çok kötü rüyalar görüyorum hemde hemen hergün günlük yaşadığım şeyleri rüyada kötü bi şekilde görüyorum hatta 2. hamileliğimi böyle tahmin etmiştim çevremdeki hamile arkadaşlarada sordum ilk aylarında bazıları böyle olduğunu söylüyo ama herkezde olcak diye bişey yok RABBİM isteyen herkeze en kısa zamanda sağlıklı hayırlı himilelik nasip etsin

amin canım amin :Saruboceq:

ben şuan 30+6 haftalık hamileyim ilk hamile kaldığımda saçlarım çok döküldü Allahıma şükür o sonradan durdu ama şuan bir haftadır da klirpikleirm döküldü daha doğrusu makasla kesmiş gibi kısaldı.:KK68:

Mrb bn 7 hafta lik hamileyim kaşlarim dökülüyor randevuma daha var die sizlerinde. Dusuncesini almak istedim

X