Onkoloji - Kanser ve Türevleri Kansere deva bitki

noa_21

ömerimmgeldiii :)))
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
295
0
arkadaşlar benim babacımda 2 yıldır lenfoma tedavisi görüyor.şu an trombositleri çok düşük.internette araştırırken bu bitkiyi buldum.hatta Ahmet Maranki baya bi övüyor bu bitkiyi.biz doktorumuza soracağız bunu kullanmak için.inşallah sizlerede faydası olur. buyrun video ;
Video - Kanser tedavisine destek Kapari Reçeli

Türkiye’de tanınması pek de uzun yıllara dayanmayan Hint menşeili köri baharatı ve sosunun içindeki maddeleri ve bunların sağlığa faydalarını araştıran Harvard Üniversitesi uzmanları, bunun birçok kronik hastalığa iyi geldiğini ortaya çıkardı.

Bu alanda son 5 yılda yapılmış toplam 100 araştırmanın analiz edildiği incelemeye göre, köri tozunun temel maddelerinden olan zerdeçal ve ’curcumin’ bileşikleri, Alzheimer, diyabet ve kanser gibi hastalıklara karşı olumlu etki yaratıyor. Scientific American dergisinde yayımlanan sonuçlar, köri baharatının göğüs kanseri hastalarında tümör büyümesini yavaşlatttığını ve bağışıklık sistemini güçlendirdiğini de ortaya koydu. Aslında geleneksel bitkisel tedavi alanında geçmişi çok eskilere dayanan zerdeçal temelli köri tozu, eklem sorunlarına da iyi geliyor ve kanı temizliyor.

Bakteriye karşı koruyor
Zerdeçal ve curcumin ayrıca antioksidan etkisiyle hücre ölümünü yavaşlatırken, bakteri ve mantarlara karşı da koruma sağlıyor. Harvard Üniversitesi bilim adamlarına göre dünyanın önde gelen ilaç devleri zerdeçal bazlı ilaçlar geliştirmek için adeta birbirleriyle yarışıyor.

uzmanlar araştıradursunlar ben körinin faydalarına inanan biriyim ağıziçi yaraları iyileştiriyor bağışıklık sistemini güçlendiriyor ben öle kaynatıp suyunu içiyim diyenlerden biri değilim bir süre sonra sıkılıyorum 1 çay kaşığı ağzına atıveriyorum kansere iyi gelirmi bilemem ancak bilim adamlarının köri içindeki bir maddeden kanser ilaçları geliştirdiklerini okuyunca evimin baştacı ediverdim kanser hastalarına allah şifa versin ben düzenli olarak hastalarda kullansanız derim tabi doktora danaıştıktan sonra şarlatanlara bi dünya para akıtmaktansa ve köriyi kullanın derim :gitme:

X