hz.yusuf - star tv

isolde

sadece kızım....
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
11.815
10
STAR TV'DE HERGÜN SAAT 15:30 YAYINLANIYOR.ÇOK GÜZEL BİR DİZİ HZ.YUSUF PEYGAMBERİMİZİ ÇOK GÜZEL ANLATIYOR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM

Dizi Hazreti Yusuf'un doğumundan gençlik yıllarına kadar geçen hayatını anlatıyor. Dizide, Kur'an'da anlatılan kardeşlerinin hasedi, köle diye satılışı, Züleyha'nın aşkı, hapse düşmesi ve nihayet Mısıra vali olması konu ediliyor.
izleyen varmı bilmiorum ama star tvde ramazan olması sebebiyle olsa gerek prime time da yayınlanan muhteşem bir iran yapıtı...
dizi iranda çok büyük reytingler alıyormuş arkadaşlar...
gençler tarafından en çok sevilen dizi olmasının yanı sıra bir çok ödülüde varmış...
ben izlediğim ilk günden beri bağımlısı oldum diyebiliirm..

konunun açılması biraz geç oldu ama olsun...
bu dizi normalde 3.sezondan oluşuyor arkadaşlar...
umarım diziyi sonuna kadar izleyebiliriz...
dizide yusuf peygamberi yani dizideki sonradan değiştirlmiş adıyla yuzarsifi Mustafa Zamani,züleyhayı ise Katayoun Riahe canlandırmaktadır....

Bu dizie bayiliyoruz ailecek, bakmadan bi sey yapmiyoruz ya, bagimlisi olduk sen gibi resmen, baslasin diye bekliyoruz 4 gozle, Hele o zuleyha yokmu askindan eriyip gitti kadincagiz vay be, Hz. Yusuf da evlendi kizi oldu, bakalim bugun yok pazartesi gunu nasil olcak, yoksa bugun de var miydi acaba ? cunku bi kac kez malesef kacirdim, tam gunlerini bilmiyorum, umarm vardir, ah o zamanda yasamayi nasil isterdim be :KK43:(( .

canım ne güzel şeyler yazmışsın....aslında hz.yusufun hayatını bilio olmama ragmen bu dizinin bir sahnesini bile kaçırmak istemiorum...
hergün oynuo canım...
hafta içi haftasonu farketmio .
ve saat 15:15 te başlıo tam olarak...

Tamam sagol canim ellerine saglik, Fransa saati 14.15 de baslio evet sagol hep yemek yaparim hemde bakarim o zaman bugun annemler iftara gelio da insallah :KK70: .

Bu dizie bayiliyoruz ailecek, bakmadan bi sey yapmiyoruz ya, bagimlisi olduk sen gibi resmen, baslasin diye bekliyoruz 4 gozle, Hele o zuleyha yokmu askindan eriyip gitti kadincagiz vay be, Hz. Yusuf da evlendi kizi oldu, bakalim bugun yok pazartesi gunu nasil olcak, yoksa bugun de var miydi acaba ? cunku bi kac kez malesef kacirdim, tam gunlerini bilmiyorum, umarm vardir, ah o zamanda yasamayi nasil isterdim be :KK43:(( .

canım bugüde var sanırsam yarında oynuyo bende sürekli izlemeye çalışırım çok güzel dizi gerçekten çok net anlatıyo herşeyi izlemeyen arkadaşlarada tavsiye ederim

Bende herzaman denk getiremesem de izlemeye calisiyorum, Hz Yusuf peygamberlerin arasinda benim icin yeri farkli
nedenini bilmiyorum ama peygamber efendimizden sonra en cok sevdigim peygamberimiz diyebilirim.

dün akşam atv de yine yabancıların çevirdiği filmi izledim yusuf peygamberin ama iranlılarınki kadar güzel diildi....

dizinin ve başrol oyuncusunun hayranıyım arkadaşlar...başından beri kaçırmadan izlemeye çalıştım ve öyle bi duygu ki hiç bitsin istemiyorum.çok etkiledi beni gerçekten yusuf peygambere hayran olmamak elde değil(miş).başrol oyuncusu mostafa zamani de rolünde çok başarılı ayrıca daa şeyy çok yakışıklııı :kedi:
bikaç resmini ekliyorum
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

Eklentiler

• $4ce38bac.jpg
    $4ce38bac.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 3.313
  • $2.jpg
    $2.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 11.050
  • $3488558936_d27992b2d0_o.jpg
    $3488558936_d27992b2d0_o.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 1.469
  • $MostafaZamani1.jpg
    $MostafaZamani1.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 16.287
  • $99211200898736598105244.jpg
    $99211200898736598105244.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 5.363
Son düzenleme:
kızlar bayılıyorum ilk günden beridir izliyorum yalnız neden böyle dizileri ramazan da veriyolarki herzaman verseler
yusuf rolündeki oyuncuyla nefertiti ve züleyhayada bayıldım resmen ama asenatta güzel bir kadın ya
ben bugünkü bölümde bünyaminle sarılınca yusuf hüngür hüngür ağladım ya çok duyguluydu

bende izliyorum çok beğenerekk oyuncular süper gerçekten çok güzel rol yapıyolar ben de ağlıyorum her gün izlerken

Allahım bayıla bayıla izliyorum;merakla hemde..her izledigimde böyle erdemli olsam keşke diyorum..gece yatarken hep onun hayalini kuruyorum..sabrıyla;Zarifliiğiyle ne güzl bir peygamber..ne gerçekçi bir film..
geceleri bu saatlerde de tekrarlarını izliyoruz..

bende cok begenerek ızlıyorum keske sadece ramazan ayında boyle seylerı yayınlamasalarda herzaman ızleyebılsek

bugünkü bölümünü yarısından izlemeye başladım.züleyha yusufa sana bağlanmak istiyorum dedi.o da şahit olun züleyha bağlanmak istiyormuş dedi.ben pek anlamadım yani evlendiler mi şimdi???

gercekten super bende bayila bayila izliyorum hergun cikacagi saati bekliyorum manevi olarak cok sey kazandiriyor yusuf peygamberi canlandiran oyuncuda super mimikler gozler nede guzel anlatiyor duygulari o agladikca ben agliyorum gercekten yusuf peygamber nasildi acaba bu oyuncu bile boyle gercekte misirli bayanlari baylari guzelligiyle etkileyen biri nasildi acaba

bencede mükemmel bir dizi saatini iple çekiyorumm inşallah devam eder bundan sonrada.

X