13-16 ya aras styen

shekerqirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2009
3
0
31
henüz 14 yasındayım sütyen takmayı düşünüyorum çokmu erken bu yaslarda takan varmı nasıl takan varsa rengi fln ney detaylı bilgi istiyorum
not: 13-16 yaslar için sölüyorum...

ohoo.. sen gec bile kalmıssın ben 12 yasımda takmaya basladım. bence takmalısın. rengine sen karar verirsin. bedeninide gögüslerini görmeden söleyemem. ölctürüp alabilirsin. yerimseniben

bu yaşlarda takman lazım ilersi için yatırım babında...bence iyi bir çamaşırcıya git...onlar seni yönlendirr

kızım var benim 10 yaşında ama 13-14 gösteriyor gelişkin yani ve ben ona sutyen aldım takıyor biri beyaz,biri benekli lila tonlarında biri de gri,kenarları pembe:)
miniş göğüsleri yeni çıkıyor ama düzgün büyüsünler diye taktırıyorum ben:) o da hevesleniyor zaten:)

ortaokula basladigimda takmaya basladim ama sutyen degil yarim atlet giyiyordum ben
suteyene ne zaman gectim tam hatirlamiyorum bile. ama bence gec bile kalmissin nerdeyse.

ben de 13 yaşında kullandım annem alırdı

normal yaştasın kafana takma canım

Konuyu açan kişi bana erkekmiş gibi geldi ya neyse... Ne demek rengi falan ney detaylı bilmek istiyorum!!!

Canım bikere sütyen takarsan sarkar çok büyükse tak tabi ama normalse yarım atlet kullan bence.

ben de 13 yaşında başlamıştım.. bence normal.. o zaman 3 sene sonraya göre daha küçük oluyor o yüzden süngerli yerine penye olan sütyenler oluyodu onlardan kullanıyodum sen de öle yapabilirsin ona alışınca süngerliye geçersin..

henüz 14 yasındayım sütyen takmayı düşünüyorum çokmu erken bu yaslarda takan varmı nasıl takan varsa rengi fln ney detaylı bilgi istiyorum
not: 13-16 yaslar için sölüyorum...

Göğüslerin sarkmasını önlemek amacıyla erken yaşta sütyen takmaya başlamakta yarar var.Ben 12 yaşında başlamıştım.Kullanacağın sütyen seni ne çok sıkmalı nede çok bol olmalı rengine desenine ise kendi zevkine göre karar verebilirsin.

X