Kartuş sir ağda kullanımı (cevap bekliyorum önemliiiii )

bahargunesi

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
697
94

Kızlar kartuş sir ağdayı illa özel ısıtıcısında mı ısıtmak gerekiyo? Bi de ben kullandım kırılma oldu 1 hafta sonra sanki jilet kullanmışım gibi çıktı kötükedihüso muhtemelen tüylerde kırılma oldu yani kökünden almayı beceremedim galiba :çok üzgünüm:acaba sizlerede böyle oluyomu nasıl kullanmalıyım lütfennnnnnn cevap bekliyorum önemliiiii

canim kartus sir agdayi bende kullaniyorum.makinasi olmasada oluyor.ketila su koy kartusu icine at.iyice kaynasin ve surulecek kivama gelsin.bacaklarina surdukten sonra tekrar at sicak suyun icine.zira hemen donuyo ve surulmuyo.benim bacaklarimi cok guzel aliyo ve ayrica tuyleri azaltiyo.eger evde yapamiyorsan kuafore git derim.evde ugrastigina degmez.ben tr yede olsam evde hic ugrasmam

canım bence sürüş tarzında bi hata yapıyosundur.örn bacaklarnda aşağıdan yukarı sürüp,bezinide aynı yönde çekiceksin.bende kullanıyorum çok memnunum.tek sorun genital bölgede sivilce yapıyo...:uhm: ona nasıl bi çözüm bulcam bilmiyorum:1no2:

Ya msn de okudum doktor da dedi agda kullanmayın diyolar ozel bolgeye... kesin yada jilet vs..

canım bence sürüş tarzında bi hata yapıyosundur.örn bacaklarnda aşağıdan yukarı sürüp,bezinide aynı yönde çekiceksin.bende kullanıyorum çok memnunum.tek sorun genital bölgede sivilce yapıyo...:uhm: ona nasıl bi çözüm bulcam bilmiyorum:1no2:

canım kartuş sir ağdalar genital bölge ve bıyık almak için uyhun değildir.üzerinde de yazar zaten genital bölge için kalıp sir ağda veya bezsiz sir ağda diye satılan ürübleri kullanman gerekiyo bende aynı hatayı yaptım bir güzellik uzmanı arkadaş söyleyince artık bezsiz ağda denen ürünü kullanıyorum genital bölge için

ben normal kartuşla heryerimi alıyorum bir sorun yaşamadım çok şükür . önce ketille da ısıtıyorum, sonra makinesine takıyorum.kullanımı pratik aslında.kılları kökünden aldığı kesinnnn :dance:

canım ben 5 senedir bacak ve koltuk altı için kullanıyorum kartuşlu sir ağda çok memnunum tüylerin çıkış yönüne doğru sür ben cezvede ısıtıyorum

aşağıdan yukarıya mı kafamçokkarıştı tam tersi olmasın??
canım ben 5 senedir bacak ve koltuk altı için kullanıyorum kartuşlu sir ağda çok memnunum tüylerin çıkış yönüne doğru sür ben cezvede ısıtıyorum

ben koltukaltımı geçen gün almaya çalıştım kople sürdüm bezle de alamadım neden acaba CADIARZU ama bacaklarımı çok iyi alıyor ayda bir alıyorum en az :hulya:

koltuk altında terleme vardı terli bölgeyi almaz talk pudrası sür sonra ağdayı kıllrın çıkış yönünün tersine sürüp aynı yönde çek birde ağdan kaliteli değilsede iyi almaz ağdada depilissima marka kullan.

koltuk altında terleme vardı terli bölgeyi almaz talk pudrası sür sonra ağdayı kıllrın çıkış yönünün tersine sürüp aynı yönde çek birde ağdan kaliteli değilsede iyi almaz ağdada depilissima marka kullan.

pudra da sürdüm ama almadı koltukaltımı fisfisfis yanlış bişey de yapmadım tam doğru olarak yaptım markası da iyi bir markaydı şimdi tam hatırlayamıyorum ama bacaklarımı pürüzsüz alıyordu.

kartuş sir ağda en iyi ısıtıcada oluyor cezvede çabuk ısınıyor ama zahmetli. sir ağda yapıcan zaman tende ter veya krem olmaması gerekiyor pudra kullanmıyorum ben krem sürmüyorum ağda yapıcam zaman o sırada terlersemde peçeteyle siliyorum katuşun çok iyi ısınması lazım bir de ters yönde çekiceksin. 4 5 sene oldu sanırım kol bacak ve bikini bölgesini alıyorum koltukaltına epilasyon aleti kullanıyorum kartuşla tahriş oluyor bikini bölgesinin aşağısıda öyle onuda tek tek alıyorum valla baya zahmetli olsa da. ama kullandığım bölgelerde çok memnunum kıl kökleri çok zayıfladı bide bebek gibi oluyor tenin.

bnde 4-5 snedir bacak,koltuk altı,genital bölgeye kartuş sir ağda kullanıyorum .şunu söyleyebilirm ki biraz seyreltiyo tüyleri ve kısalarıda aldığı için ilk alındığında çok pürüzsüz oluyo..bu iyi tarafı yanlız kötü taraflarıda var dikkatli olun derim.kartuşu özellikle genital bölgede küçük alanda kullandığınızda almanız gereken alanın az az dışına taştığınızda ayvacık tüyleriniz zaamanla kocaman kıllara dönüşüyo ve yayılıyo malesef+benim üst bacaklarımda kılcal damarların çıkmasına sebep oldu:KK50::KK43:bilginizee:KK58:

sadece bacak ve koltuk altına kullanıyorum
kartuşlu sir ağda ısıtıcısıyla kullanıyorum ben öbür tülü heme soğuyor
sinir geliyor insana ve sürerken canın yanıyor
vivetkini aldım ben fiyatıda çok uygun ısıtıcı 2 kartuş sir ağda
ağda bezi temzileme mendili hepsi içinde 35 tlydi
pudralı olanlar daha güzel yumuşacık yapıyor teni
bayada seyreltiyor tüyleri

Kızlar merhaba bende kartuşlü apda makinası alcam ama hangi marka alcm bilemedim siz hangi markayı kullanıyosunz ? Genital bölge için de hangi ağdadan kullanıyosunz?

X