Saç Kesim Şekilleri permalı saçlarımı boyamak istiyomum ama yardım

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

canon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
16
0
saçımda perma var ve ben boyamak istiyorum yıpranır die korkuyorum aranızda boyatan varmı saçlarım ensemde ince telli ve aşırı dökulüyo zaten cansız

canım ben 3 yıldır perma kullanıyorum yılda 1 kez yeniliyorum. yalnız permadan sora 3 ay katiyen boyamıyorum çünkü permadan sonra saç tellerin zaten lastik gibi olur boyayla yakarsın ama koyu bi renge boyayacaksan 20 dk bekleterek boyayabilirsin ben öyle yaptım. tabiki ne kadar zaman geçerse geçsin hep sürdüğün boyanın 1-2 ton koyusunu elde edersin saçının permalı kısımlarında. dipten gelenler daha açık olur maleef :çok üzgünüm: açtıracaksan en az 4 ay bekle derim ki bir de saçların güçsüz ve ince telliymiş..... benimkiler çok gür,permadan beri dökülür ama hala gür.

perma sıvısı saç rengini açar eğer bunu koyultmak istiyosan ki ben yaptım 3 defa (çaktırma) :dance: amonyaksız bi boya al loreal casting i kesinlikle tavsiye ederim perma yaptırdığım gün boyarım hep ipek gii olur. istediğinin 1 ton açığı olabilir. boyayı kaba dök o oksidanın 4 te birini koyma onun yerine su koy. boyaya mutlakaaaa çam terebentin ve tatlı badem yağı ekle permalı açına her boya yaptığında mutlaka, bayaa 1er tatlı kaşığı ekle.. sora boyayı sür beklerken fön makinenle saçlarını ısıt hafif hafif. 20-25 dk bekle yıka. bak gör bakıma girmiş gibi yumuşak çıkıcaksın banyodan alkisalkisalkis

kolay gelsin opuyorumnanaktan

yanlış ifade etmiş olabilirim düzeltiyim, şimdi okudum saçma geldi:eek: permadan sonra açtırarak katiyen boyamıyorum, permadan dolayı uyuz bi renge açılıyo ya onu koyultma işini yapıyorum :teytey:

X