Demir eksikliği(kansızlık) hastalıklara neden olur mu?

maison

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
91
0
Merhaba kızlar 3 yaşında bir kızım var,ve az da olsa kansızlık problemi varve benim kızım son 6 aydır nerdeyse 15 günde bir hastalanıyor,ateşleniyor,3 ay öncede havale geçirdi çok korkuyoruz,acaba bu kansızlık hastalıkları tetikleyebilirmi,tecrübeli anneler yardımınızı bekliyorum,ben doktorunada götüreceğim kızımı ama birde size danışmak istedim

merhaba öncelikle benim oğlum 1.5 yaşında ve anne sütü hiç almadı benimde hamilelik dönemimde demir ilaçlarını kullanmadığımdan ciddi demir eksiklii sorunu yaşadık oğlumda geçen kış çok hastalandı ve demir takviyesi başladık çok şükürki artık hastalanmıyor demirin baışıklık sistemi ve zeka gelişiminde çok önemli rolü var hiç aksatmayın demir içaren yiyecekler ağırlıklı besleyin isterseniz bununla ilgili liste verebilirim kolay gelsin

merhaba öncelikle benim oğlum 1.5 yaşında ve anne sütü hiç almadı benimde hamilelik dönemimde demir ilaçlarını kullanmadığımdan ciddi demir eksiklii sorunu yaşadık oğlumda geçen kış çok hastalandı ve demir takviyesi başladık çok şükürki artık hastalanmıyor demirin baışıklık sistemi ve zeka gelişiminde çok önemli rolü var hiç aksatmayın demir içaren yiyecekler ağırlıklı besleyin isterseniz bununla ilgili liste verebilirim kolay gelsin

mrh.benimde bebeğimde demir eksikliği çıktı...çok sık hastalanıyor...ben bronşite bağlı zannediyordum demir eksikliği yüzünden sık hastalanması konusunda dr. uyarmadı beni...geçte olsa yazınızı farketmem iyi oldu...arkadaşım şu bahsettiğin listeyi bana yollarsan sevinirim...sana nedenini bilmiyorum ama özelden msj.atamıyorum...

X