Beğendiğim erkeğin ilgisini nasıl çekebilirim?

sormanehaldeyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2009
106
0
Merhabalar,Bir derdim var bölümüne açıyorum hep konularımı ancak yorumlarınızı okumak ve yaptığınız yorumlar,bana destek olmanız beni çok mutlu ediyor bunu bilmenizi istiyorum öncelikle. Bu konuya yaptığım başlığı neden yazdım bilmiyorum,sadece içimden geldi yazmak istedim.)
Konu şöyle;Bu aralar ara sıra aklıma sürekli gelen birşey var ama kesinlikle ne hissettiğimi çok iyi biliyorum bundan eminim.Benim erkeklerde aradığım en önemli özellik o erkeğin uzun boylu olmasıdır.Bir erkek istediği kadar iyi olsun bu kriteri kesinlikle onda ararım.Uzun boylu erkekler beni çok etkiler..Her bayanın bir erkekte aradığı önemli bir özellik olur,işte benimkide bu..Kimi bayan güzel gözler ister,kimi bayan iç güzelliğe önem verir.Ama bendede bu var işte: Uzun boylu değilse beğenemiyorum çekici gelmiyor bana dış güzellikte..ıç güzelliğide tabii ki önemli ama ne yapayım kendimi değiştiremiyorum.)
Neyse bu kısa açıklamadan sonra asıl konuya döneyim; Yaklaşık 2 ay önce sadece hoşlandığım bir erkek vardı.Beni sadece onun boyu cezbediyordu sanırım.Sadece boyu değildi tabii ki ilgimi çeken..Aynı zamanda çokta yakışıklıydı.Boyu 2 metre'den uzundu bunuda belirteyim.)
Bende minyon bir bayanım.Ama bugüne kadar hep uzun boylu erkeklerin ilgisini çekmişimdir.Erkek arkadaşlarımda hep uzun boyluydular..Beni lütfen takıntılı olarak düşünmeyin,bu sadece erkeklerde hoşlandığım bir özellik.
Bu arada kahramanımızla aramızda ciddi bir yaş farkıda var.Aynı zamanda bir aile dostumuzun oğlu.Neyse bu 2 aylık sürede unutmuştum uzun zamandır onu görmemiştim.
Geçen gün rüyama girdi yine aklıma takıldı..Akıl akıldan üstündür biliyorsunuz,bende KK bayanlarına güveniyorum ve onun ilgisini nasıl çekebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum..
Sevgiler :)
Lütfen yorumlarınızla yanımda olduğunuzu hissettirin..

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani başlık-içerik uyumsuzluğu şu şekilde birbiriyle uyumlu oluyor;
Bunun adı hoşlanmak mı aşk mı bilmiyorum..Bazen aşk olduğunu sanmıyorum ama tam unutmuşken birden aklıma geliyor.Bazen rüyalarıma giriyor..Anlamıyorum bende.
ılgisini çekmek için neler yapmalıyım sizce?Pek fazla görmüyorum onu ama.. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

ne yapabilirsin ki.. seni sen halinle beğenirse beğenir.. bi başkası haline gelemeyeceğine göre? sadece seni tanımasına imkan yaratman yeterli olur heralde..

önce o kadar uzun boyu varsa minyon bir tipten hoşlanıyor mu onu öğrenin bence :)

yani bana o kadar yazıyı baştan sona okuttun ya sana bravo.ben de sanıyorum ki büyük bir aşk acısı çekiyorsun kahrından eriyip bitiyorsun ne alaka yani konu başığıyla içerik.dikkat çeksin okunsun diye yazmadığınız yok.kuzum zürafada da boy var devede de ne deyim.sen minyonsan artık 2 metrelik adamla noktayla virgül gibi gezersiniz tabi adam 2 metre olunca kapsama alanının çok çok dışına çıkıyor unutmak zor oluyor.hani sen uzun bir bayan olsan uzun boy takıntını anlarım galiba bayağı minyonsun ve boy kompleksin var kurtul bundan hiç iyi bir huy değil.

Sen elmayı seviyorsun diye, elmanın da seni sevmesi gerekmez..:1ninca:
Bu başlığa ve konuya bundan daha özlü söz olmazdı...
yerimseniben

kusura bakma arkadasim ama basliga bak bi de icerigine..
iyi guzel uzun boylu erkeklerden hoslaniyorsun..
takintin da olabilir fantazinde..
bu seninle ilgili bir durum..
ama birinin dikkatini cekicem cekebilir miyim diye ask mi sen bile emin degilsin ama bununla olmeye ne kadar meraklisiniz ya..
ne kadar kolay agziniza geliyo bu ask beni oldurcek diye... bu kelimenin ya ciddiyetinin farkinda degilsiniz sanirim baska bir yorum yapamiyorum..
uzunn boylu olmayan bir erkegin dikkat nasil cekilirse oyle cek arkadasim.. kendin ol yeter..

Merhabalar..

Üyelerimizden her zaman başlık ve içeriğin birbirine paralel olmasını,birbirini tamamlayan iki unsur olacak şekilde yazmalarını rica ediyoruz ama malesef ki uygulanamıyor..:1no2:

Biz yetkililer bunları düzenlemek ile hem vakip kaybı yaşıyoruz hem de bu tür başlıkların sayısına yetişemiyoruz..:1no2:

Konu tarafımdan başlığı ile alakalı hale getirilmiştir..a.s

Kolay gelsin..

Biliyorsunuz ki yazdığım başlık aynı zamanda bir şarkının sözüydü.İçimden geldiği için öyle yazmıştım..
Ayrıca belirtmek istiyorum ki; çok minyon değilim ancak çok uzunda değilim.Boy kompleksim KESİNLİKLE yok bunu belirteyim.
Henüz yeni üyeyim forum kurallarını çok bilmiyorum ancak konu başlığını değiştirdiğiniz için teşekkürler,bilmiyordum içerikle paralel olması gerektiğini.
Öğrenmiş oldum:)
Başlık yüzünde yazdığımı kendimi öldürücekmişim gibi anlayan arkadaşlarımız olmuş,bu yüzdende tekrar teşekkür ederim değiştirdiğiniz için başlığı.
Yanlış anlaşılmalarda düzelmiş olur umarım.
Sevgiler

önceki başlık neymişki merak ettim yetişememişim :ecrin_bebek:
hem birsürü konu var başlığıyla alakasız kafamçokkarıştı

öncelikle ilgisini çekebilmen için ortak ortamlarınız olmalı ve dolayısıyla daha sık görüşmeniz gerekli,bunu sağlayınca da zaten sohbet muhabbet ortamı falan derken birşeyler kendiliğinden belli olmaya başlar,daha iyi tanımaya başlarsın yani, sana uygunmu deilmi,fikirleri düşünceleri vs. ama önce görüşme ortamlarınızın olması şart ayda yılda bir görmeyle bu iş zor gibi,ortak arkadaşlarınız falan yokmu aile dostumuzun oğlu demişsin ailecek falan görüşmüyormusunuz bi ortam olmalı yanibuyrunnnnnnnnn

önceki başlık neymişki merak ettim yetişememişim :ecrin_bebek:
hem birsürü konu var başlığıyla alakasız kafamçokkarıştı

Bu aşk beni öldürüyor yavaş yavaş.. yazmıştım.
İçimden geldiği için öyle yazmıştım ama bazı arkadaşlar çok kötü yaklaştılar bu konuya başlığın değişmesi çok iyi oldu bu yüzden.
Hatta konuyu kapatmak istiyorum nasıl yapıcam bunu yardım eder misiniz?

kendınız oldugnuz takdırde cekebılırsınız..
ya bısı dıcem ama yanlıs anlamayın mınyon bı bayanım demıssınız ya 2 metr uzun bırıs yanınızda nasıl durur..

çok sevsen 2 ay unutup birden rüyanda mı aklına gelirdi.Bana göre önce kendini sorgulamalısın gerçekten seviyormuyum,onun ilgisini çekmek için yapacağım şeyler değecek mi diye...Neyse ki çocuk 1-0 önde boyu uzunmuş ya:)))))))

X