Erkek İnfertilitesi bursa sperm testi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

bursa sperm testi

• bursadaki sperm testi yapan yerler

OY: 1 100,0%
  • bursadaki ürologlar

OY: 1 100,0%

• Ankete Katılan
    1
  • Anket Kapalı .

bursakarya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009
18
0
slm arkadaşlar bursada bildiğiniz sperm testi yapan yerleri yazarmısınız?ayrıca hanig ürologu tavsiye edresiniz?lütfen yardım.Eşimde azosperm çıktı ama benim hala bir umudum var çünkü test örnek verildikten 1 saat içinde yapılması gerekiyormuş.ama örnek verdiğimiz laboratuarlar bize hep örnek verdikten 4-5 saat sonra sonuçları alırsınız diyo?acaba beklediği için mi eşimde azosperm çıkıyor?lütfen yardımmmm edin.Rabbim herkese hayırlısını versin.

arkadaşım yaklaşık 2 ay önce Özel Bahar hastanesinde kadın doğum doktoruna gittik .benim test değerleri normaldi.eşimden sperm testi istedi.Sperm testinide orda yaptırdık.Bahar hastanesinde Tüp bebek merkezi var.testten 1 saat sonra sonuçları aldık.60 ytl verdik.Krugere göre bakıyorlar.tabi eşimin sperm değerleri iyi çıkmadı.burda bazı arkadaşlar bağımsız bir laboratuarda yaptırmak daha iyi olduğu söylüyorlar.spermler değerleriyle oynuyorlarmış tüp bebek yaptırsınlar diye.ne kadar doğru onuda bilmiyoruz..bir arkadaşım uğur laboratuarında yaptırmıştı.50 ylt vermişler.eşime şu an keçi boynuzu ve vitamin hapları veriyorum 2-3 ay sonra tekrar sperm testi yaptıracağım.bu sefer arkadaşın dediği yere yaptırmayı düşünüyorum.1 testle kalmayın diyorlar..Ürolog konusuna gelince ilk önce yüksek ihtisas (eski fakülte) doktoruna gittik.asistanlar bakıyor.bir problem olursa profesörlere gönderiyorlar.eşimi elle muayene etti ve varikosel olabilirdi.bir ultrasyon istedi.ultrasyonda bir şey çıkmadı.ve spermlerin yapısını düzeltebilecek şu an hiç bir ilaç yok dedi ve oda tüp bebek önerdi.ama tekrar sperm testi yaptırıp sonra Eski fakülte doktoru Murat Aydosun özeline gittmeyi düşünüyoruz.tavsiye edebilirim.bir kerede olsa özel muayenelerine gitmek gerekiyormuş.
Bursada nerde yaptırdınız sperm testini?

teşekkür ederim arkadaşım.biz 2 kere ssk da 1 kerede güven tıp laboratuarında yaptırdık.ssk da levent bey var ona gittik önce o sperm yok hemen jinemede gidin dedi.benim doktorum faruk dinçşahinse jinemedi önermedi ya ist.da memorial yada bursada acıbadem diyor.tüp bebek merkezlerinin bi çoğunda tese ameliyatı yapılmıyor başka özel hastaneye sevk ediyor orada tese yapılıp kendi hastanesinde birleştirme işlemi yapıyorlar.uludağ üni.de bi prof varmışismet yavaşçaoğlu ona gitmeyi düşünüyoruz bakalım bayramdan sonra onunda muayene ücreti 20 liraymış ama umut işte.rabbim herkese hayırlısı neyse onu versin.keçi boynuzunu bende içiriyorum vitamin olarak ne kullanıyorsunuz?yardımın için çok teşekkür ederim.sağlıcakla kal...

bursadan haberim yok ama bencede tüp bebek merkezlerine güvenme bize tüp bebek merkezinde morfoloji %0 dediler hemen tüp bebek yapalım başka türlü imkanı yok dediler sonra tıp fak. de yaptırdık 28 çıktı herşey normal dediler

slm arkadaşlar bursada bildiğiniz sperm testi yapan yerleri yazarmısınız?ayrıca hanig ürologu tavsiye edresiniz?lütfen yardım.Eşimde azosperm çıktı ama benim hala bir umudum var çünkü test örnek verildikten 1 saat içinde yapılması gerekiyormuş.ama örnek verdiğimiz laboratuarlar bize hep örnek verdikten 4-5 saat sonra sonuçları alırsınız diyo?acaba beklediği için mi eşimde azosperm çıkıyor?lütfen yardımmmm edin.Rabbim herkese hayırlısını versin.

güventıp çekirge caddesinde en güvenilir labaratuar orası bursada

X