Bayanlar için Parfüm önerileriniz

himm bakalim kullandigim parfumler
-genc kizkene ..lulu kullandim sekerr gibiydi
-sonra davidoff cool water terfi ettim cok guzel yaz parfumu
-poison almistim cok agir kisin gece davetlerinde tavsiye edilir
-organze cok guzel ve tam kadinsi parfum
-emperio armani she kullaniyorum,burberry weekendim var,burberry babytouc var,issamiyakem var...simdilik bunlari kullaniyorum..

oriflameden divine kullanıyodum ama bitirdim şimdi başka bi parfüm denicem acaba ne denesem bebek kokusu istiyorum bilen var mı? şöle bebekler gibi kokayım fena olmaz dimi bu arada divinede çok güzel tavsiye ederim bide kızlar biliyomusunuz erkekleri baştan çıkaracak kokular var onların içinde adını unuttuğum bi madde var aklınızda olsun:laugh:

Wish ve gloria favorim. arada başka parfümler de kullanıyorum. very sexy, coco chanel...

1_sen seninle parfüm zevklerimiz benzeşiyor.Burberry weekend'i ben de yıllarca severek kullandım.Lulu'yu da bir süre...Ama benim favorim cashmir.
Bir ara da avon'un rare gold'unu kullanmıştım ama onun da fiyatını iyice uçurmuşlar.
Yaz aylarında ise en güzel parfüm naomi
Bu saydığım bütün parfümler şeker gibi tatlı kokular.

Benim gündüzleri vageçilmezim Joop Muse ve bazen İssey Miyake
akşamları ise olmazsa olmazım Angel

Link Silinmiştir. Link Silinmiştir.

Jan Darc'cım Angel biraz ağır bir parfüm değil mi?
Ben bir ara da Angel İnnosent'i kullandım da,şişe bitsin diye dua etmeye başlamıştım.

rive gauche---YVES SAINT LAURENT 'den...

Kızlaaar , çok hoş , kalıcı hem de ağır olmayan bir parfüm.

Bence 10 numara

3 senedir kesintisz Christian dior'un Hipnotic poisen'nı nı kullanıorm..ama Burberry classic,Noa,Dawidoff cool water,Ultra wiolet,Emporio Armani,Wish kullandm..​

Son bir kaç senedir Hugo Boss İntense kullanıyorum çok kalıcı herkes çok beğeniyor. Onun dışında Cecile İris de kullanıyorum, She emprio armani, Naomi de favorilerim :)

BENİM VAZGEÇİLMEZİM DE
YVES ROCHE ' DAN VENICE İDİ ANCAK ÜRETİMİ DURDU.(ZATEN NEYİ SEVSEM AYNI ŞEY OLUYO) NEYSE ŞİMDİ İSE
JEAN PAUL GAULTIER 'DEN FRAGILE...

X