Bayanlar için Parfüm önerileriniz

Burberry London kesinlikle günlük de kullanabileceğiniz harika bir koku Özellikle yazın muhteşem. Yağmur sonrası insanın içini ferahlatan Taze bir koku vardır ya aynen öyle bir şey

kızlar lancome la nuit tresor
denedim aşık oldum o parfüme
kalıcılığı çok güzel biraz da pahalı :/
gittikçe sıkıyorum bi gün kalıyo
kıyafetimde hatta hissediyorum tekrar giydiğimde
kesinlikle deneyin
daha çok akşam ya da kış kokusu yazlık değil gibi

Selam kızlar..
Armani - Si
lancome - lavie est belle
ysl - manifesto
burberry - my burberry
givenchy - ange ou demon
thierry mugler - alien
evet arkadaşlar bu saydığım parfümlerden kullanmış olan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımıcı olabilir mi?
nasıl kokular ? kalıcılar mı?
ben kendini belli eden, biraz baharatlı biraz tatlı oryantal kokulardan hoşlanıyorum. buna göre hangisi bana uygun.. tşk. ederim şimdiden.. :KK68:

Selam kızlar..
Armani - Si
lancome - lavie est belle
ysl - manifesto
burberry - my burberry
givenchy - ange ou demon
thierry mugler - alien
evet arkadaşlar bu saydığım parfümlerden kullanmış olan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımıcı olabilir mi?
nasıl kokular ? kalıcılar mı?
ben kendini belli eden, biraz baharatlı biraz tatlı oryantal kokulardan hoşlanıyorum. buna göre hangisi bana uygun.. tşk. ederim şimdiden.. :KK68:

Armani si ve la vie est belleyi ben birbirine benzetiyorum. Armani si Bana biraz hacı yağını andıran baharatlı kokular gibi geliyor ama kesinlikle kendi içlerinde en güzel parfümler onlardır :ıslık:
La vie est belle hem baharatli hem tatlidir. Aslinda Si parfumude tatlidir ama o haci yagi kokusu aliyorum nedense
YSL manifestoyu ben begenmemistim digerlerinide bilmiyorum ama la vie est belle sizin tarifinize uydu bence

Kızlar bana Nivea'nın deodorantları gibi, mavi kapaklı klasik kremi gibi kokan pudramsı tertemiz ama farkedilir kalıcı bir parfüm önerir misiniz? Çiçeksi olmasın mümkünse:KK37:

Armani si ve la vie est belleyi ben birbirine benzetiyorum. Armani si Bana biraz hacı yağını andıran baharatlı kokular gibi geliyor ama kesinlikle kendi içlerinde en güzel parfümler onlardır :ıslık:
La vie est belle hem baharatli hem tatlidir. Aslinda Si parfumude tatlidir ama o haci yagi kokusu aliyorum nedense
YSL manifestoyu ben begenmemistim digerlerinide bilmiyorum ama la vie est belle sizin tarifinize uydu bence
Tşk. Ederimm :21:

X