Bayanlar için Parfüm önerileriniz

yazmış mıdım daha önce hatırlamıyorum
givenchy very irresistable yıllardır kullanıyorum çok kalıcı

bugun ecsada pasifik paradise aldım çok hoş bi kokusu var gerçekten.parfüm hastalığı var bende:)çok seviyorum.bu kokuyuda gerçekten çok beğendim şiddetle tavsiye ederim

yazmış mıdım daha önce hatırlamıyorum
givenchy very irresistable yıllardır kullanıyorum çok kalıcı

Ben de kullanıyorum tatlım bunu gerçekten çok kalıcı. sositososito

armani code :)) kesinlikle tavsiye ederim harikadır bayanssulusmile

Armani-Code erkeği daha çok çekiyor beni. Bir ara kullanıyordum erkeğini. :hulya:

Bu güne kadar bi çok parfüm denedim genelde baskalarında duyduğum kokular ama kendi üzerimde beğenemedim. Parfümden çok tene uyumluluğuda önemli bence . Bir de astım hastasıyım bazı ağır çiçek kokuları falan dokunuyor . Bu konuda bi öneriniz olabilir mi ? :ecrin_bebek:

kızlar emotion turuncu olan hangi kokunun taklidi bilen varmııııııııııııııııııııı???

açık parfümcüde kokladım Britney Spears'ın Fantasy adlı kokusuna aşık oldum yaa çok tatlı şekerli meyveli bi kokusu var

Jean Paul Gaultier kesinlike tavsiye edecğim bi koku hem hafif ve oldukçuda kalıcı kendim kullanıorum...patronum kullanırken peşinde kuyruk oluodum çok etkili gerçekden...

kızlar dün wish denedim bileğime sıktırdım akşam eve geldim hala kokuyordu ve kaldıkça yumuşak güzel bi koku oldu hatta yıkamıştım bileğimi yatarken bile hala buram buram kokuyordu bide tom ford mu öyle bişey daha sıktım içinde orkide varmış buda aynı şekilde kalıcı ve güzeldi ikiside kaldıkça çok güzel oldular tavsiye ediyorum

X