Bayanlar için Parfüm önerileriniz

wish çok ağır bi koku ama tom ford hoşuma gidiyorrr....

kaldıkça keskinliği gitti yumuşak bişey kaldı
hoşuma gitti daha çokda kışa uygun sanki e kışta geliyor artık denenebilir bence
ama tom ford gerçekten çok farklı ya içinde orkide ve çikolatada varmış orkide ön planda dedi adam.. değişik bi kokuydu çokda kalıcıydı

ben sık sık kokumu değiştiriyorum.çünkü bi süre sonra aynı parfümden sıkılıyorum.sizlere deneyip beğendiğim markaları sıralayayım...

açık parfümler...(tercihim dp yada ixora oluyor)

lacoste-touch of pink
giorgio armani-acqua di gio (unisex bir koku)
lancome-miracle
givenchy-hot couture
cacharel-noa
burberrys-weekend

avon

far away
little black dress
perceive
bali bliss
ice sher.delicious

deodorant
rexona sexy
rexona bamboo

Bende bu zamana kadar çok parfüm değiştirdim ama uzun bir süredir the body shop'un vücut spreylerini kullanıyorum.Çok hoş kokuları var ve kalıcı. Artık ne deodorant kullanıyorum nede parfüm. öneririm =)

zaman zaman bende yapıyorum
vücut spreyleri parfüm gibi baymıyor vücuduma sürüyorum hatta deodorant yerine koltukaltlarımada sürüyorum günboyu miss gibi.. hatta yazın özellikle böyle yapıyorum bende çok memnun kalıyorum

kızlaaar, light blue ile ilgili fikirleriniz nedir? bayanssulusmile

aa ben sanki buna cevap vermiştim kafamçokkarıştı
birdaha yazıyım.. bence çok güzel bir koku.. aynı zamanda hafif..mis gibi..kalıcı da.. ama orjinalini tercih edin derim..

aa ben sanki buna cevap vermiştim kafamçokkarıştı
birdaha yazıyım.. bence çok güzel bir koku.. aynı zamanda hafif..mis gibi..kalıcı da.. ama orjinalini tercih edin derim..

eheheh!.. kaydirigubbakcemile3

heryere yazdım cicim.. bakıyım bizim kızlar ne düşünüyo dedim.. olumunekankayizsmile

Dün 3 parfüm deenedim 2 sini aldım çünkü biri DP dendi.. Gucci Envy me çok güzel bi çiçek kokusu hafif tam yazlık çok güzel.. Hypnotic Poisonda çok hoşuma gitti ama ben baharat kokusu alamadım vanilya gibi.. Tekin Acardaki Kadına Escada Collectionu sordum ama üretimde yok açık parfümcülerde var dedi DPden geçerken bi denedim.. baya güzeldi ama dpden alamam heralde güvenemiyorrm....

chopard-wish, chanel-chance, gucci-rush2, lancome-hypnose en sewdiğim parfümlerim. özellikle wish in şişesine de bayılıyorum:))

avondann pur blanca süper hafif yni çıkn truncu kapaklısıda gzlmiş baya çiçkli falan çok hoş.. celebrede 35üstü için idealdr yani bnm görşm..tomorrowda iyidr we far avayde güzldr far awayı atkıma sıkıorm arkdşlrm üstnde uyuyo düşünün artık kşşın genelde onu kullanırım braz ağır ya yazın çekilmiyo ayrıca çok kalıcıdır.. little black dress hafif ağır arası kokulr sevnler için güzeldr spotligh güzeldr fakat hiç indrme grmez.. . SUAN AROMADISIAC KULLANIORUM AVONDAN KIRMIZI RENKLİ Bİ PARFM HATRLAMAYNLR İÇİN.. çok tatlı seksepalli bi kokusu var :KK70: klasik gynce onu spor gynce pur blanca kullnıorm
avon dışında privacy ya bi koku bu kdrmı bebksi kadınsı arasında bi dnge kurar.. caldion güzl.. belissima gzl bazı arkdşlrm ve kuznm kullnnıo ama bni teşvk etmedi henz denemyi dşnmüorm oda 35üstü gbi gelyo bna..

X