Bayanlar için Parfüm önerileriniz

Chanel coco noır kokusunu bilen varmı...
Yorumlarsanız çok sevinirim .....:KK34:

Ağır kışlık bir koku canım.. Bana biraz fazla ağır gelmişti yani kışın bile gece kullanımı daha iyi gibi.. Baharatlı bir koku.
Onun yerine Coco Chanel Edp daha güzel bence:)
Coco noiri 40 yaş üstü bayanlar kullanmalı.

Teşekkür ederim yorumun için. Wilhelm alien tarzı kokuları seviyorum. Ama birazda farklı olsun istiyorum. Çok kararsızım çooook

Bellamola sitesine ne oldu biliyormusun?

Favorilerim 1.Chloè. 2.Viva La Juicy 3.Dolce by Dolce Gabanna yine Dolce Gabanna dan Pour Femme bi bakın bence kızlar :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

parfümlere takıntılıyımdır :) sürekli gider denerim alırım servet harcarım bazısından pişman olurum vs :) ama öncelikle her parfüm herkeste başka kokar bu sebepten denemeden parfüm almak diye bir dünya yok.esmerler kumrallar sarışınlar,yağlı ciltler kuru ciltler herbirinin parfümü farklıdır.başkasında bayıldığımız parfüm bizde ekşi kokabilir.bu sebepten koyu buğday kuru ciltli biri olarak oryantal parfümlerle aram daha iyidir fresh parfümleri daha açık tenli insanlara bırakırım:) oryantal parfümlere örnek olarak ise hypnotic poison,versace cyristal noir,kenzo amouru verebilirim hoş kenzo çiçek artı vanilya ama oryantal bir havası da var

Benim favorim angel, 6 senedir kullanıyorum her seferinde değiştireyim diye bir parfüm deniyorum ama angel'ımın yerini dolduramıyor takıntı yaptım galiba :) daha yeni burberry classic aldım 1 2 sıktım tenimde hoş olmadı sanki. Elimde patladı :KK43:

Bence Viktor&RolfFlowerbomb EDP 100 ml

$parfüm.jpg

Ben joop! u tek geçiyorum genelde set olarak alıyorum ama Türkiye'de yok.duty freelere uğrama şansınız varsa deneyin mutlaka $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405639081.976842.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405639092.764009.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar merhaba 100'e yakın koku kullandım abartmıyorum ve tecrübeyle sabittir söyleyebilirim ki Avon kadar uçucu ve kokuları birbirine benzeyen bi marka yok.Sizin için şöyle a'dan z'ye sıralıycam kullandığım/bildiğim kokuları.18-25 yaş arası için önereceğim parfümler Armani Code(Klasik ama iddialı)/Diamonds/Gioia-Burberry The Beat(Spor bir kokudur)-Chloe Signature-Givenchy Play(Intense'i biraz bayıyor)/Dahlia Noir(Temizlik kokuları sevenler için)/Gucci Guilty Black-Lancome Tresor Midnight Rose-Paco Rabanne Lady Million(Yıllardır Favorim)-Yves Saint Laurent Manifesto(Tatlı bir koku hafiften Armani She'yi andırıyor)/Manifesto L Elixir Intense(Çok çok daha güzeli ) ve kişisel önerim aşırı klasikleşen parfümlerden uzak kalmak.Örneğin,Gucci Rush,Chanel Chance,Hypnotic Poison,Armani Si(Yeni bir koku ama kırk yılın şekerli liseli kız parfümü),Givenchy Amirage.Benden yorumlar bu kadar :)

gazel ysl manifesto l elixir in testerini bi deniyemedim dibinde kalmamis zoru zoruna cikardim ama koku silajini olcemedim nasil bir parfum tarif edebilirmisin yogunlugu kaliciligi nasil mesela manifesto bende kokmuo

gazel ysl manifesto l elixir in testerini bi deniyemedim dibinde kalmamis zoru zoruna cikardim ama koku silajini olcemedim nasil bir parfum tarif edebilirmisin yogunlugu kaliciligi nasil mesela manifesto bende kokmuo
Manifesto bana biraz Armani She'yi andırıyor ama l'elixir daha farklı yoğun ve şekerli bi koku ama manifestodan çok daha iyi diyebilirim :). Ama kış kokusu olarak daha çok kullanışlı bence,şu sıcakta bunaltır :/ açıkcası tester kullandım ben de kalıcılığı açısından bi yorum yapamıycam o yüzden ama sonuçta ysl ,bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum :)

Manifesto bana biraz Armani She'yi andırıyor ama l'elixir daha farklı yoğun ve şekerli bi koku ama manifestodan çok daha iyi diyebilirim :). Ama kış kokusu olarak daha çok kullanışlı bence,şu sıcakta bunaltır :/ açıkcası tester kullandım ben de kalıcılığı açısından bi yorum yapamıycam o yüzden ama sonuçta ysl ,bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum :)

ben su an aksamlari dior addict kullaniorum reformule oldugu icin artik cok yogun gelmio bana bide cok tenim her parfumu tutmuo kullanabilirim ama iste testerini aricam bukucam baska magazalarda ysl cinema kullandinmi peki hic onunda testeri yoktu

Calvin Klein euphoria kullanıyorum şuan fakat biraz ağır kokusu. günlük kullanım için çok uygun değil. günlük kullanım için hafif çiçek kokulu bir parfüm arıyorum bende.

X