Bayanlar için Parfüm önerileriniz

bende avon un celebre parfümü nü kullanıyorum zaten avon temsilcisiyim

walla bende avon temsılcısıyım celebreyı bende kullandım arkadaslar sıze soyluyorum avonun hıc bı parfumu kalıcı degıl her nekadar temsılcı olsamda avondan hersey alın parfum almayın derım ben...
denemedgım kalmadı en ii parfumu bıle 1 saat anca kalıo
tavsıyem HYPNOTIC POISON acık olanınıda satıyolar okadar kalıcı kı anlatamam ve kokusu cok hos

Burberry Classic, Issey miyake ve kenzo flowers çok güzel...
Avonun da far away ve tomorrow kokularını seviyorum

chirstian dior - ADDİCT
BVLGARI
BEYONDPARADİSE
GİO

avonun bütün parfümleri denedim oriflame in volare divine lucia denedim hepsi güzel kokular ama aradığım kokuyu hala bulamadım şöyle esmere gidecek kalıcı etkileyici bir parfüm hala bulamadım oryantal kokuları seviyorum varmı önerisi olan

ben de sana katılıorum arkadaşım muhhteşem bi koku ama herkesin tenine gitmio tabi..kesinlikle büyüleyici, özellikle karşı cinsi test edildi onaylandı kaydirigubbakcemile2

ustelıkte cok kalıcı bı parfum,,, test edılıp onaylandıysaa herkez kullanmalı bencee a.s

avonun bütün parfümleri denedim oriflame in volare divine lucia denedim hepsi güzel kokular ama aradığım kokuyu hala bulamadım şöyle esmere gidecek kalıcı etkileyici bir parfüm hala bulamadım oryantal kokuları seviyorum varmı önerisi olan

avonun far away paradise parfumunu dene hos bı kokusu vr ama unutmamak gerekırkı avonun hıc bı parfumu kalıcı degıl
arkadaslar hıc dıkkatınızı cektımı bılmıyorum ama en kalıcı parfumler acık parfumler kaydirigubbakcemile2

avon un hemen hemen bütün parfümlerini kullandım ve kullanıyorum 1 parfüme takılı kalamıyorum sürekli değişik değişik kullanıyorum

Dior-Hypnotic Poison,
Kenzo-Amour,
Kenzo-Summer,
Hugo Boss-Deep Red,
Dior- Forever And Ever (TR'de yok.),
YSL-Cinema,
Gucci-Mineral (Sadece bir kez üretmiş, artık yok.),
Davidoff-EchoWoman
Carolina Herrera-White

CHANEL- COCO MADEMOISELLE geçen sene en iyi parfüm seçilmiş Amerikada sanırım e hakkını veriyor, çok kalıcı, kadınsı.
CALVIN KLEIN - IN2U benim son zamanlardaki favorim, günlük kullanım için ideal
SALVATORE FERRAGAMO - INCANTO CHARMS yaz için çok ideal, çok fresh bir koku özellikle ağır kokulardan midesi bulananlara tavsiye edilir, ama sık sık yenilemek lazım.
VERSACE - CRYSTAL NOIR gece parfümü olarak muhteşem,iz bırakıcı ama günlük kullanım için fazla gelebilir.

Ben de yaz dışında Dior'un Jadore'unu kullanıyorum, cok kalıcı bi koku. -Çok güzel falan demiyorum sonuçta herkesin zevki farklı, sevmesem kullanmam :)-
Yaz için de tommy girl 10. Geçen yıl çıkmıştı, tekrar üretilmiyo sanırım ama Tekin Acar'larda hala var.
Bir de Yves Rocher'in parfümleri hem fiyat olarak çok uygun hem de yolda dolaşırken sizin gibi kokan onlarca kişiye rastlamıyorsunuz, çok orjinaller.

22 yasindayim ve tammm 6 yildir betty barcley no 3 (mavi olani) kullaniyorum. Türkiye'de varmi bilmiyorum ama cooook güzellll

ben jean_paul_gaultıer kullanıorum çiçek kokularını sevenlere tavsiye ederim:)
birde emporıo armanı yıllardır kullandığım 2 parfüm arada başka markalarda denedim fakat en kalıcı ve tenime uyan bunlardı..bize hiç hoş gelmeyen bir koku başka birinin tenine yakışabilior yani parfüm olayı bambaşka bişy teninize en çok uyanı bulmanız lazım kanımca :)

X