Beyaz triko hırka

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
bu sene çok modaymış. gerçekten her bayanın dolabında bulunması gereken bir ürün. her şeyle kombine edilebilir.

ne spor, ne fazla şık.. böyle bir ürüne mağazada rastlayan varsa hangi mağazada bulabileceğimi söyleyebilir mi?

şimdiden teşekkürler :)

hmm
80-90 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam

ama pazarda da bulabilirsin,bakırköy ve kadıköy pazarında =)

Zara'da gördüm beyaz triko uzun hırkalar fiyatı 49.95 aynısı Bershka'da da var onun fiyatı da 49.95 ancak Bershka hırkaları daha kaliteli oluyor,iki markadan da hırkalarım var kullanıyorum kesinlikle Bershka derim.Kısa hırkalar da yanlış hatırlamıyorsam 24.90'dı..

Zara'da gördüm beyaz triko uzun hırkalar fiyatı 49.95 aynısı Bershka'da da var onun fiyatı da 49.95 ancak Bershka hırkaları daha kaliteli oluyor,iki markadan da hırkalarım var kullanıyorum kesinlikle Bershka derim.Kısa hırkalar da yanlış hatırlamıyorsam 24.90'dı..

iyimiş tşkler opuyorumnanaktan

kızlar bende daha yeni kırık beyaz uzun triko hırka aldım ipekyoldan hemde 30 tl ye %70 indirimi görünce direk daldım içeriye kırık beyaz bir hırka alıverdim ve herşeye uyduğunu görünce de iiki almışım dedim içimden

Nerede bu zara ve bershka herkes yeni sezona geçti,bu fiyatlar çok uygunmuş?

bershkada vardı bende gördüm...yün olanlar 49 kaşmir olanlar 60 küsürdü...
benim var beyaz hırkam pazardan almıştım...zaten bu sene beyaz değil her renk diz altı ince hırkalar çok moda ve çok şıklar ...

batik' te var canım fiyatlarıda çok uygun , indirim görünce dayanamadım aldım:kedi: diz altı gri 25 liraya .

nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama eğer izmirdeysen form bornovada var iki mağazada

İstanbul'da yaşıyor sayılırım kaydirigubbakcemile3
Mağazadan mağazaya fark edebiliyor bazen o yüzden sordum,Cevahir'de baktığımda yeni sezondu ve oldukça pahalıydı..
Fiyatları duyunca şaşırdım o yüzden..

batik' te var canım fiyatlarıda çok uygun , indirim görünce dayanamadım aldım:kedi: diz altı gri 25 liraya .

25 lira mı:1shok: acaba tükenmiş midir kaydirigubbakcemile3 bende istiyorum krem ya da kırık beyaz

X