Adet gecikmesi

D

dendef

Ziyaretçi
Kızlar benim bi sorum var... Ben geçen ay 6sında adet olmuştum.. Her ay 3gün ileri gidiyordu yani 9unda olmam gerekiyordu..göğüslerim falan doldu ama hiç bi ağrı acı yok... Bide akıntım biraz yoğun ve kokulu.. acaba ramazanda adet gecikmesi yaşayanınız var mı? gecikmem normal mi? doktora gitmem gerekiyor mu?

canım benm düzenli değildr ama bu ay ilaç kullandığım için 7 sinde gelmesi gerekiyodu 10 unda geldi ve bir kaç kişiden daha duydum bu ay gecikme olduğunu mevsim dönmesi olabilir ama yinede içinin rahat etmesi için bir doktora görün istersen koku varsa belki iltahap enfeksiyon olabilir erkenden önleminide almış olursun tatlım a.s.

supheli bir cinsellik yasamadiysaniz muhtemelen mesvimsel ya da hormonal bir degisiklikten oturudur. bikac gune gelir. korkmayin.cok da dusunmeyin. kafayi taktikca olmazsinizyerimseniben

Aslında cinsellik var ama olma ihtimali çok düşük :KK43: Yani korunmuştuk ve dışarıya boşalmıştı, üstümüzde de giysi vardı.. Hamilelik olmaz herhalde dimi :KK43: Bu konudan da stres yapıyorum biraz...

burda bunun gibi o kadar konu acildiki bi okusaniz... merak etmeyin artik tecrube edindik biz de... %99.9 hamile degilsiniz diyorum ben. adetiniz baslayinca haber verin lutfenyerimseniben..korkmayin...

mevsimdendir canım merak etme hamile filan değilsindir.bu ay benimde gecikti uzun süredir çok düzenli olduğu halde. cinsellik flnda yok bende. içini rahat tut. bu kadar basit olsa sanırım bunca kadın yıllarca çocuk sahibi olmaya çalışmazdı. mevsimsel değişimlerde gecikmeler çok normal. stresten, mevsimden, beslenme tarzımızı değiştirmemizden bile kaynaklanabiliyo gecikmeler.

Teşekkür ederim ben bakmıştım ama göremedim demekki kusura bakmayın :KK43:

Kızlar benim kafama takıldı... Tam olarak nasıl ilişkide bulunduğumuzu anlatsam sorun olur mu :KK43: Yani akıntıların sebebi hamilelikte olabilirmiş... :KK43: Korkuyorumm..

Kızlar benim kafama takıldı... Tam olarak nasıl ilişkide bulunduğumuzu anlatsam sorun olur mu :KK43: Yani akıntıların sebebi hamilelikte olabilirmiş... :KK43: Korkuyorumm..

Spermin bir miktar vajinaya bulaşması ile de hamile kalma riski söz konusu. Buna dikkat edin.:nazar:
Ama bu şekilde kafa yorarsan stresten iyice gecikir.

Çıplak olarak birbirimize değmedik bile... Çamaşır vardı üstümüzde.. Ve boşalmadan önce geri çekilmişti.. Yani spermin benim çamaşırıma gelme ihtimali bile çok düşük.. :KK43: ıhtimalin çok düşük olduğunun farkındayım ama kafama takılıyor.. Sanırım teselliye ihtiyacım var :S Hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için

hala soyluyorum, hamile degilsin...hamileysen kesinlikle dogur. bu cocuk mucizegamyoncuiremsu

bu kadar stres yapıyorsan idrar testi alıp bakabilirsin cnm...

canım senin içine boşalmadığı takdirde ihtimal yüzde 1 gibi bişey. kafanı takma buna eğer 15 20 gün gecikirse eczaneden bi gebelik testi alırsın için rahatlar

Daha 5 gün gecikti aslında... Teşekkür ederim tekrar hepinize... Gereksiz kuruntu yapıyorum :KK43:

Çıplak olarak birbirimize değmedik bile... Çamaşır vardı üstümüzde.. Ve boşalmadan önce geri çekilmişti.. Yani spermin benim çamaşırıma gelme ihtimali bile çok düşük.. :KK43: İhtimalin çok düşük olduğunun farkındayım ama kafama takılıyor.. Sanırım teselliye ihtiyacım var :S Hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için

Tatlım senin aklın alıyor mu allah aşkına. Sanırım ünv. öğrencisisin. Çamaşırlar üstünüzdeyken üstelik sperm dahi ortada yokken nasıl olur da gebelikten şüphe edersin. Bakiresin de sanırım, böyle bir ihtimal olamaz. Biraz mantıklı olalaım lütfen.
Ama psikolojini anlıyorum vicdanın rahat değil, o yüzden sürekli bu ihtimali düşünüyorsun.
Bu kadar korkuyorsan daha dikkatli davranın, doğru bir şekilde korunun.
Canını sıma daha fazla. Eğer sadece anlattığın gibiyse, sadece adet gecikmesidir. Benim de geçen ay 6 gün gecikti ki düzenli olur hep. İnsana nasıl bir sıkıntı verir çok iyi anlıyorum. stres yapma.yerimseniben

Evet biliyorum ihtimalin olamayacağını...İkimizde bilinçsiz değiliz öncesinde hep korunuyorduk... Ama geciktikce korku yapıyorum bu daha çok geciktiriyor biliyorum..senağlamasenağlama island çok teşekkür ederim yorumun için... İhtiyacım olan tek şey birinin olmaz, korkma demesi...

canım bu ay benimde gecikti 3 gün normaldir. eskiden bende senin gibi kuruntu yapmıştım olmamasını bir kaç kez. ama ben kafama taktıkça bir türlü olmuyordu adetim. 2 ay filan olmamıştı.. emin ol sende bu şartlar altında ihtimal sıfırın altında :)

ben normal ilişki oldu sanmıştım ..
olmadıysa bişey yoktur ...

X