arkadaşlar 4 aylık hamileyim kaydım ve düştüm bebeime birşey olmuşmudur..

beren34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
509
8
37
arkadaşlar dün kaydım ve düştüm kalçamın üstüne leke yada sancı olmadı doktorumu aradım birşey olmaz dedi yinede tedirginim çok korktum ağladım aceba birşey olurmu..

arkadaşlar dün kaydım ve düştüm kalçamın üstüne leke yada sancı olmadı doktorumu aradım birşey olmaz dedi yinede tedirginim çok korktum ağladım aceba birşey olurmu..

4 aylık olduğuna göre tehlikeli zamanlarıda atlatmışsın.. meraklanma.. birazcık hoplamıştır bebişin :)

Son düzenleme:
bende dün otobüsten düştüm sag tarafımın üstüne 5. ayımdayım insallah bişey olmaz cnm ikimizinkinede.

ya 5 aylıkmışsın otobüsten düşmek daha şiddetli doktora gittinmi ben sadece kaydım kalçamın üstüne ama korktum birkaç gün sonra randevum olmasa acille gidecektim birde bugün hareket etti senin bebekte hareket ediyormu ordan anlarsın canım geçmiş olsun inşallah ikimizinde bebeğine birşey olmaz.

cnmm için rahat etsin diye doktora git..bencede bşyy olmamıştırr..bşy olsa sancılanırdın falan..

Çok geçmiş olsun kızlar... Rabbim hepimizin yavrularını bağışlasın inş...

aslında hemen doktora gitmem gerekirdi karnımın üstüne düşmedim diye cok önemsemedim şimdi endise ediyorm yarın randovi aldım gidicem bakalım.benim 5 aylık ama daha hissetmeye baslamadım.onuda bi sorucam bakalım.sen iyisin dimi şimdi

bugun uzman tv de dınledım hamıle kadınların 3 te 1 hamılelıgı boyunca dengesını kaybedıp dusermıs. ama poponuzun ustune dusugunuz surece bısey olmaz dıyodu...

ben çok iyiyim ne kanamam ne bir rahatsızlığım var zaten kalçamın üstüne düştüm.

X