Kilo Aldırmayan Doğum Kontrol Hapı Bilen Varmıı??

BarbieveKen

zaman SU ❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
9.897
958
selamlar

bu zamana kadar hep eşim korundu ben hiç doğum kontrol yöntemleriyle ilgilenmedim

en çok kaza olduğu zaman eczaneden norlevo aldım bitek ilaç namına bunu biliyorum..
bide etraftan doğum kontrol haplarının kilo aldırdığını duydum doğrumu?
kilo yapmayan hap varmı tecrübelilerden öneri istiyorum :eek:
ve %100 korunmak için ilacı ayın hergünü içmekmi gerekiyor yoksa içtiğin günlerdemi korunuyorsun ?

selamlar

bu zamana kadar hep eşim korundu ben hiç doğum kontrol yöntemleriyle ilgilenmedim

en çok kaza olduğu zaman eczaneden norlevo aldım bitek ilaç namına bunu biliyorum..
bide etraftan doğum kontrol haplarının kilo aldırdığını duydum doğrumu?
kilo yapmayan hap varmı tecrübelilerden öneri istiyorum :eek:
ve %100 korunmak için ilacı ayın hergünü içmekmi gerekiyor yoksa içtiğin günlerdemi korunuyorsun ?

canım merhaba
ben yan etkisi en az olan yasmin diye duymuştum.bana bi doktor arkadasım söylemişti.dogum kontrol hapları vucutta su tuttugu için kilo alımı yapar.yasmin bunu yapmıyor.(muş)hatta kullanırken kilo verdim diyenler var mesela ben.gerçi ben çok az bi zaman kullandm.sevgiler...:lepi:

yerimseniben yasmini çok duyuyorum ama kilo yapmasından korkuyorum
sende nasıl zayıflama yaptı ya ne kadar şanslısın

dogumkontrol hapını 21 gün süre ıle kullanıyorsun 7 gun ara verıyorsun.her gun düzenlı kullanmazsan hamıle kalabılrıısn korumaz çünkü.yasmin en iyisi ama sımdı yazz dıye yenı bı tane cıkmıs doktorum onu söyledı ancak ben emzırdıgım ıcın henüz kullanamıyorum..

dogumkontrol hapını 21 gün süre ıle kullanıyorsun 7 gun ara verıyorsun.her gun düzenlı kullanmazsan hamıle kalabılrıısn korumaz çünkü.yasmin en iyisi ama sımdı yazz dıye yenı bı tane cıkmıs doktorum onu söyledı ancak ben emzırdıgım ıcın henüz kullanamıyorum..

ben ginera kullanıyorum 3 yıldır kilo falan yapmadı şükür:teytey:zaten en düşük doz bi yasmin bide ginera.zaten su tutuyo vücut o tutarsa sende su atıcı bitki çayları içersin tutmaz böylece:lepi:mesela ben yeşilçay içiyorum hergün su atıyo zaten hiç kilo almadım aynıyım.a.s

Ben 2 aylık evliyim.evlenmeden önce doktor tavsiyesiyle microgynon kullanmaya başladım.1 kilo bile almadım henüz.Yalnız,ilacı 21 gün kullanıp 7 gün aa vermek korkutuyor beni.o yedi günlük boşlukta hamile kalırsam diye.şu ada çocuk istemiyoruz çünkü:KK43:

Myralon kullandım. Evlenmeden önce doktora ne kullanayım diye sordum.
Kafama göre almadım yani. Yan etkilerinin en az görüldüğü ilaç olarak MYRALON
verdi. Gerçekten de hiçbir problem yaşatmadı bana.

her d.kontrol hapı kilo yapar hormonal tedavi sonuçta. evlendiğimde 50 kg idim doğrum kontrol hapı kullanmaya başladım yasmini 10 kg birden aldım. sonra vücut alışıyor.gamyoncuiremsu

aman tanrim bayilazaaimmm akannehir akannehir

benim bünyemde kilo almak için can atan tiplerden ilacı kullansam hemen balıklama atlar kilo almalıyım kilo almalıyım hazır fırsatını buldum hemen kilo aliyim diye

sanada maaşallah canım sık disini tut boğazını formunu koru opuyorumnanaktan

Yazz 24+4 kullanıyorum hala 34 bedenim :) 3 yıl önce tedavi amaçlı myralon kullanmıştım, onda da kilo sorunu yaşamamıştım. Ama bünyeden bünyeye değişiyordur muhakkak.

iki seneye yakın yasmin kullandım daha ilk senesinde on kilo kadar aldım artı göğüslerim iki katına çıktı
ikinci sene de biraz stresten biraz haptan geldi mi bi on kilo daha hopp
ayak el parmaklarım şiş şiş oldu sanki vucudumda bir galon su var gibi
hadi iknci sene aldgım kilolar belkı haptan degıldı cok ama baslangıcı yasminle yaptgıma kesınlkle emınım
zaten çok cabuk kilo alan ama cok zor verebılen bı yapım var üstüne bu tam oldu yani
bilseydm bu hale gelcemı kullanmazdm kesnlıkle ama bu bunyeyle ılgılı bısey sorun benm vucudumun verdıgı tepkı yanı
kullanıp da cok memnun kalanlar da var netıcede doktor tavsyesı
ama bendekı sonuc fecı oldu sans kader kısmet:nazar:

myrolon kullanmıştım ben de kilo aldım ama çok değil iştahım açılmıştı kaç kilo aldım hatırlamıyorum şimdi

X