hangi dizi lütfen katılın

hangi dizi izlenmeye değer?

• How I Met Your Mother

OY: 0 0,0%
  • Supernatural

OY: 1 50,0%
  • Heroes

• Dexter

• Bones

• Chuck

• Ankete Katılan
    2
  • Anket Kapalı .

nutez

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2007
1.138
7
45
arkadaşlar lost ve prıson break dizilerinin bütün sezonlarını bitirdim netten izledim.
şimdi ise Kyle Xy e başladım.
sizin görüşlerinize güveniyorum bir anket yapıcam ve karar vericem bundan sonra hangi diziye başlasam bilemedim çünkü..oylama yaptıktan sonra nedeninide kısaca açıklarsanız filmin komilmi,aksiyonmu lost tarzımı prıson tarzımı anlamış luruz.teşekkür ederim şimdiden.
:Saruboceq: Şeniz
not: arkadaşlar bu dizilerin dışında tavsiyeleriniz varsa memnun olurum..

Son düzenleme:
Mad men ve in treatment izledim ben son zamanlarda, mad men zaten ödülleri kaptı bu sene ama in treatment fena sardı beni.

supernatural çok güzel.how i met your mother ve chuck ta komik ve güzel diziler.heroes da ilk sezon güzeldi ama sonraki sezonlarda aynı tadı bulamadım.

kyle xy yi 2 sezon izledim 3.sezon izlemedim zaten 10 bölüm sonra bitti 3.sezonda güzel izle

Ben Flashforward'a sardırmıştım ama o da marta kadar ara verdi. Supernatural, desperate housewifes, ghost whisperer, csi, medium benim favorilerim.

başka seçenek yokmu bence kesinlikle big bang teory ve leonardd:asigim::asigim:

bu anketteki dizilerin hiçbirisini sevmiyorum
en sevdiğim komedi the big bang teori
flash forwarda başladım, bence lost tan edilmiş fikirlerle oluşturulmuş bi dizi, losta benziyo ama lost kadar iyi değil
fringe ye başladım x files tarzı bilim kurgu severim ben
ve de merlini seviyorum fantastik, pek tarzın olmayabilir

The New Adventures of Old Christine var bi de o da hoş bi komedi ama the big bang teori kadar değil

the big bang theori neden yok o da olmalıydı şıklarda :CüvCüv:

Supernatural , Gossip Girl tabikide sempatiksalakcinni

dexter :))
bu arada kimse bahsetmemiş lost room diye 3 bölümlük bir dizi var,tavsiye ederim.

X