18 Haftalık gebelikte ve sonrasında bebek hareketleri

bence nane limon içme.ben 18 haftalık hamileyim.ilk 3 ay hep midem bulandı.sadece içini bastırcak seyler ye leblebi (beyaz),galeta falan bastırıo.....bitki cayları içerken de ıhlamur rezene rahat içilio ama dierlerini bilmiorum.

TatLım çok farkLı oLuyor...Ben şuan 22 haftaLık hamiLeyim sana şöyLe anlatayım dediğin haftada cat pat hissederdim ve sanki bni itiyor gbi vuruyo cıkıcak gbi hissettim ben 1 gn 2 gün hissetmediğim olurken şimdi hergün ufak bi harekette oLsa mutLaaka hissettiriyor...oynadığı zamnda tm oynuyor hoşuma gidio valla :) hatta ben şöyLe bir oyun biLe oynadım kızımLa kollarımı bağladım mideme bastırdım sanırım biras cek der gibi vurdu snra bi kaç kez tekrarladım aynı hareketi yapTı süperdi :) canım mutLu,sağlıkLı gebelik diLerim...zemuszemus

merhaba ya size bir şey soracaktım bu imzalı singatür mü ne bebeğin kaçıncı ayında olduğu resim o nasıl yapılıyor çok hoşuma gitti de. şimdiden teşekkürler :KK54:

Kızlar ben de 18+1. haftaddayım. bir haftadır her gun sıklıkla bir şeyler hissediyorum ama bu gaz mı, kasılma mı yoksa bebegimin hareketleri mi secemiyorum. karnımın alt tarafında kasılma gibi ama bir an olup sonra geçiyor. sizce bu bebegin hareketleri midir ki?

Kızlar ben de 18+1. haftaddayım. bir haftadır her gun sıklıkla bir şeyler hissediyorum ama bu gaz mı, kasılma mı yoksa bebegimin hareketleri mi secemiyorum. karnımın alt tarafında kasılma gibi ama bir an olup sonra geçiyor. sizce bu bebegin hareketleri midir ki?

ben kalp atısı seklınde hıssetmıstım 18. haftamda. sanki kalbim karnımda atıyor gibiydi pıtpıtpıt :) 20. haftalarında çok güzel bir şekilde hissedebiliyorsun 30. haftalarına yaklasıtıgında ise şiddetli ve uzun tekmeler şeklinde hissediyorsun..

ben bebişimin hareketlerini ilk 11. haftada hissettim :) kimse bana inanmadı ama ben biliyodum o olduğunu tabii şimdiki gibi sık ve düzenli değildi çok güzel bi duygu yaaa...

yanlış hatırlamıyorsam 18. haftasında bebeğim ilk tekmesini atmıştı ama kıpırdama değil bildiğimiz tekmeydi
unutmam çünkü ablam evleniyordu ve gelin arabasındaydım:KK49::KK49:

Son düzenleme:
yanlış hatırlamıyorsam 18. haftasında bebeğim ilk tekmesini atmıştı ama kıpırdama değil bildiğimiz tekmeydi
unutmam çünkü ablam evleniyordu ve gelin arabasındaydım:KK49::KK49:

ben de çok hafifte olsa hissediyorum 1 haftadır.18 haftalık gebeyim.

ben de yaklaşık iki haftadır hissediyorum..önceleri sabah çok az hissetmiştim artık gün içinde de hissediyorum..çok yumuşak hareketler sanki bebek derini gıdıklıyomuş gibi oluyo snrasında karnım kaşınıyo zaten:)..ama o kadarhoş bi duyguymuşki ..ilk gebeliğim olduğu için başta anlamıyodum bulantılar dışınd:KK43:..
..artık bebeğimle aramda bağ oluşmaya başladı:)..

18.haftam içerisindeyim bende... bazen karnımın bir tarafrında (çoğunlukla sol yanımda) böyle ai ağırlık hissi oluşuyor. mutlaka kaşımak yada elimle bastırasım falan geliyor. acaba bebeğimi mi hissediyorum o kadar çok merak ediyorumki onu.... :109:

Ben 17+1 günlük hamileyim ama daha hiç hissetmedim hareketlerini çok sabırsızlanıyorum haftada bi doktora gidiyorum cok hoşuma gidiyor heyecanlanıyorum kizimi görünce:))

19+4 günlük hamileyim.Henüz hiçbirşey hissetmiyorum.Ya benim kızım çok uyuşuk ya da ben çok hissizim:) Sabırsızlıkla bekliyorum ilk pıt pıtlarını.....

ben de 18+4 haftalık hamileyim :) son bir haftadır daha net olmakla birlikte son iki haftadır falan hissediyorum bebeğimi:) önceleri seğirme gibi oluyodu daha sonra karnımda bişey sürünerek ordan oraya kaydı:) iki kez de sanırım o tekmeydi dediğim şiddetli vurüş hissettim :) o kadar güzel bi duygu ki Allah herkese nasip etsin :) şimdi sürekli oynasın istiyorum :) bugün sabahtan beri hissetmemiştim panik oldum şimdi okuyunca rahatladım:) bi iki de dürttüm karnımı kıpırdandı kuzumm:)

15 hafta bittiğinden beri ben de hissediyorum seğirme gibi birşey.Bugün aynı noktaya 4-5 kere üstüste pıt pıt hissettim.Kesinlikle gaz hareketi değildi.Gaz hareketi sabit bir yerde olmaz sanırım.
Bir kere de idrar torbama sanki aniden bir basınç oldu,sonra geçti.Kesin hareket etti kuzum benim :KK52:

15 hafta bittiğinden beri ben de hissediyorum seğirme gibi birşey.Bugün aynı noktaya 4-5 kere üstüste pıt pıt hissettim.Kesinlikle gaz hareketi değildi.Gaz hareketi sabit bir yerde olmaz sanırım.
Bir kere de idrar torbama sanki aniden bir basınç oldu,sonra geçti.Kesin hareket etti kuzum benim :KK52:

evet bencede bebeğinin hareketidir o :) ben de o haftalarda benzer şekilde şeyler hissediyodum doktorum inatla o gaz hareketidir diyodu ben inatla hayır bebeğimin hareketiydi diyodum :):) hayırlı olsun ilerleyen zamanlarda gözünden yaş gelcek kadar (duygusallıktan yani :)) iyi hissediyosun o hareketi :)

evet bencede bebeğinin hareketidir o :) ben de o haftalarda benzer şekilde şeyler hissediyodum doktorum inatla o gaz hareketidir diyodu ben inatla hayır bebeğimin hareketiydi diyodum :):) hayırlı olsun ilerleyen zamanlarda gözünden yaş gelcek kadar (duygusallıktan yani :)) iyi hissediyosun o hareketi :)

Hayatımda yaşadığım en güzel şey.İyi ki bebek istemişim.Bir daha da bu kadar güzel birşey yaşanmaz.

canım benncede bebek hareketidi bende çok erken hissetmeye başlamıştım benimde sol tarafta başladı seğirmeler pıt pıt iki üçkez oluyordu sonra göbek deliğinin altında oluyor daha ilerki haftalarda durmuyor yerinde sağ sol göbek heryerden balonlar patlıyor ardından tekmeler geliyor rabbim herkeze yaşatsın:emir_bebek:

merhaba bende 17+2 haftalığım pıt pıt şeklinde şuan ama sanki dün iki kere minik tekmeler attı yavrum çok duygulandım inanılmaz bi duygu allah herkese nasip etsin inşaallah

bende hissetmek istiyorum artık okadar bulantıdan sonra moral olacakk inşallah:))))))

merhabalar
ben de 18+5 hamileyim ama henüz hissetmedim hareketini :KK43: ve bu beni endişelendirmeye başladı.
bu arada deneyimlerimi paylaştığım blog'umu d sizinle paylaşmak isterim Miniannecik
sevgiler

benimde 2.hamileliğim 13+4 günlük hamileyim dahalık bişi hissetmiyorum daha erken ama 2.de daha erken hissedilir derlerdi bende merak ediyorum bu ufaklık ne zaman başlıycak oynamaya

X